JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
O TYM SIĘ MÓWI

Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego czeka bolesne rozstanie!

To będzie dla pary wyjątkowo trudny czas...

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 14:29
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Mimo że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski święta spędzili razem z najbliższymi w mieszkaniu podróżniczki i dziennikarki na warszawskim Żoliborzu, po Nowym Roku czeka ich bolesna rozłąka. Ich związek zostanie wówczas wystawiony na ciężką próbę, z uwagi na zobowiązania zawodowe...

Święta i Sylwester Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Jak podaje magazyn Party, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spędzili pierwszą wspólną Wigilię w gronie najbliższych w stolicy. Z kolei w Sylwestra wyjadą z grupą przyjaciół oraz z córką gwiazdy TVN, Marysią, w góry, do Szczyrku, w którym znajduje się drewniany dom podróżniczki.

Ciekawy jest zwyczaj, który co roku kultywuje w tym miejscu dziennikarka. Otóż zawsze po północy zjeżdża z najwyższego szczytu w Beskidzie Śląskim (Skrzyczne, 1257 m. n.p.m.) na nartach skiturowych (łączących w sobie funkcje nart zjazdowych oraz biegowych), z latarką czołową na głowie, do swojej chatki. Jest ona położona na uboczu, w spokojnej i malowniczej okolicy.

Tam w tym roku będą czekali na nią najbliżsi. Jednak czas sielanki szybko dobiegnie końca...

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Wszystko przez zobowiązania zawodowe pary. Martyna Wojciechowska tuż po Nowym Roku jedzie do Meksyku, by tam właśnie nakręcić kolejny, jedenasty już sezon Kobiety na krańcu świata, zaś Przemysław Kossakowski do... Indii, gdzie będzie realizowany jego program Wtajemniczenie. Prawdopodobnie Marysią, córką podróżniczki, będą się w tym czasie zajmowali jej rodzice  

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.