Kim Kardashian, Kanye West, dzieci gwiazd
Fot. Kim Kardashian/Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Rozłam w rodzinie Kardashianów?! Między członkami klanu doszło do ostrej kłótni!

„Nasza rodzina jest obrzydliwa, wstydzę się być jej częścią”

Konrad Szczęsny 8 sierpnia 2018 19:58
Kim Kardashian, Kanye West, dzieci gwiazd
Fot. Kim Kardashian/Instagram

Czy to w ogóle możliwe?! Okazuje się, że na idealnym wizerunku najsłynniejszej celebryckiej rodziny świata pojawiła się głęboka rysa. Wszystko przez kłótnię najbardziej znanej przedstawicielki rodu, Kim Kardashian, z Kourtney, w którą włączyła się również Khloe. Panie posprzeczały się na Twitterze, zaś jedna z nich w intymnej rozmowie telefonicznej zwierzyła się, że „wstydzi się być częścią rodziny” i „uważa ją za obrzydliwą”!

Rozłam w rodzinie Kardashianów? Kłótnie Kim, Khloe i Kourtney na Twitterze

Co poróżniło siostry? Z pozoru błahostka. Kim Kardashian bardzo zależało na rodzinnej sesji, która zostałaby uwieczniona na świątecznej pocztówce. Mimo podjęcia starań, aby dopasować do siebie grafiki wszystkich członków rodu, zakończyło się to karczemną awanturą na Twitterze.

Kourtney Kardashian odmówiła siostrze, tłumacząc się brakiem czasu, przez co doprowadziła ją do szewskiej pasji. Kim miała jej zarzucić, że jest najnudniejszym członkiem rodziny, dlatego jej obecność na fotografii wcale nie jest niezbędna. W spór włączyła się również Khloe i między paniami doszło do ostrej wymiany zdań w mediach społecznościowych. Co więcej, amerykańskie media cytują wypowiedź tej pierwszej, w której nie szczędzi ona najpopularniejszej celebryckiej rodzinie na świecie ostrych słów!

Kourtney Kardashian ostro o rodzinie. Czy to koniec celebryckiego rodu?

„Wszystkim, którzy pytają: „Jaka jest twoja praca?”, mówię: „Gdybym miała dość pieniędzy, nie pracowałabym, byłabym pełnoetatową mamą, właśnie to chcę robić. Mam poczucie winy, kiedy nie ma mnie w domu, gdy dzieci wracają ze szkoły, nie odrabiam z nimi pracy domowej. One cierpią” (...) Szczerze mówiąc, to nasza rodzina jest obrzydliwa, wstydzę się być częścią tego”, miała powiedzieć Kourtney Kardashian w trakcie rozmowy telefonicznej z bliską osobą. 

Czy jej słowa są początkiem końca celebryckiej rodziny? Trudno w to uwierzyć. Bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest fakt, że taki zabieg ma na celu wywołanie sensacji i zwrócenie uwagi mediów na 15. sezon popularnego w USA show Keeping Up With The Kardashians, który wystartuje już niebawem tak, aby słupki oglądalności nie spadły poniżej pewnego poziomu...  

Fot. ONS

Kardashianki
Fot. getty images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.