Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

Olga Figaszewska 22 lipca 2017 19:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pracują właśnie nad nowym programem! Czy prezenterka zdradziła jego kulisy? Co o nim wiemy? 

 

Polecamy też: Śmieją się z siebie i to za pieniądze. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

 

Nowy program państwa Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są teraz najbardziej popularną i dochodową parą polskiego show-biznesu. Program Azja Express okazała się być sukcesem dzięki ich obecności. Każdy z formatów prowadzonych Małgorzatę Rozenek-Majdan cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Małżeństwo otrzymało ostatnio propozycję wspólnego projektu. Chociaż jeszcze kilka miesięcy temu spekulowano, że będzie to realisty-show, w trakcie którego para wpuści do swojego domu kamery, to według najnowszych doniesień, okazuje się, że staną się bohaterami zupełnie nowego programu. Małgorzata i Radosław Majdanowie, wezmą udział w podróżniczym programie TVN, w którym zostaną poddani różnorodnym zadaniom, w zależności od miejsca przebywania. Czy życie na walizkach im odpowiada? Do tej pory wszystkie szczegóły programu są owiane ścisłą tajemnicą. 

 

Ponieważ para nie zwalnia tempa, starają się znaleźć czas na odpoczynek. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała opatrzone wymownym komentarzem: Zmęczeni, ale szczęśliwi. Takiego programu w telewizji jeszcze nie było. Ciągle w pracy, będę tu trochę rzadziej. 

 

 

 

Z pewnością program będzie dla nich niezapomnianą przygodą! 

 

 

 

#newadventure 😃 #unknown 😱Jak Wam mija piątek, Kochani? 😘😘😘#friday #selfie #workworkwork

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Nie możecie się doczekać najnowszej produkcji z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana?

 

Zobacz też: Za Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem pracowity tydzień. Jakie prezentowali ostatnio stylizacje?

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.