Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

Olga Figaszewska 22 lipca 2017 19:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pracują właśnie nad nowym programem! Czy prezenterka zdradziła jego kulisy? Co o nim wiemy? 

 

Polecamy też: Śmieją się z siebie i to za pieniądze. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

 

Nowy program państwa Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są teraz najbardziej popularną i dochodową parą polskiego show-biznesu. Program Azja Express okazała się być sukcesem dzięki ich obecności. Każdy z formatów prowadzonych Małgorzatę Rozenek-Majdan cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Małżeństwo otrzymało ostatnio propozycję wspólnego projektu. Chociaż jeszcze kilka miesięcy temu spekulowano, że będzie to realisty-show, w trakcie którego para wpuści do swojego domu kamery, to według najnowszych doniesień, okazuje się, że staną się bohaterami zupełnie nowego programu. Małgorzata i Radosław Majdanowie, wezmą udział w podróżniczym programie TVN, w którym zostaną poddani różnorodnym zadaniom, w zależności od miejsca przebywania. Czy życie na walizkach im odpowiada? Do tej pory wszystkie szczegóły programu są owiane ścisłą tajemnicą. 

 

Ponieważ para nie zwalnia tempa, starają się znaleźć czas na odpoczynek. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała opatrzone wymownym komentarzem: Zmęczeni, ale szczęśliwi. Takiego programu w telewizji jeszcze nie było. Ciągle w pracy, będę tu trochę rzadziej. 

 

 

 

Z pewnością program będzie dla nich niezapomnianą przygodą! 

 

 

 

#newadventure 😃 #unknown 😱Jak Wam mija piątek, Kochani? 😘😘😘#friday #selfie #workworkwork

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Nie możecie się doczekać najnowszej produkcji z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana?

 

Zobacz też: Za Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem pracowity tydzień. Jakie prezentowali ostatnio stylizacje?

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.