Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan idzie do gimnazjum! Jak to się stało, że reforma edukacji go nie dotyczy?

Olga Figaszewska 18 sierpnia 2017 17:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Okres wakacyjny zbliża się ku końcowi. Nadchodzi wrzesień! Wiele gwiazd już szykuje szkolne wyprawki dla swoich pociech. Dla niektórych to wyjątkowo stresujący czas. Tym bardziej, że po reformie szkolnictwa znikają gimnazja. Okazuje się, że zmiany nie dotyczą niektórych osób. Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan właśnie skończył podstawówkę i przygotowuje się do zmiany szkoły!

„W tym roku Stanisław zmienia szkołę. Idzie do gimnazjum, będzie to dla niego nowe wyzwanie. Cieszymy się, ale czujemy niepokój. Wszystko na pewno będzie przygotowane”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z przeambitni.pl. Jak to się stało, że najstarszy syn dziennikarki ominął reformę oświaty?

Zobacz też; Na pierwszą rocznicę ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wydadzą fortunę! Co planują?

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan idzie do gimnazjum!

Malgorzata Rozenek-Majdan dużo czasu spędza poza domem, ale rodzina to rodzina jest dla niej najważniejsza. Już za chwilę razem z dziećmi przywita nowy rok szkolny. Gwiazda przyznaje, że zawsze swoje plany zawodowe dopasowuje do dzieci, nigdy na odwrót. „Wszystko co robię zawodowo, zawsze na pierwszym miejscu stawiam dzieci i ich plany. Chłopcy chodzą do francuskiej szkoły, więc reforma nas nie dotknęła, wyjaśnia gwiazda. „To oznacza, że Stanisław zmienia budynek, nauczycieli. To jest zupełnie nowe miejsce. Bardziej wymagające”, dodała w rozmowie z polki.pl.

Zobacz też: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

Polecamy też: „Bardzo chcemy z Radosławem, żeby rodzina się powiększyła’’. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.