Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan idzie do gimnazjum! Jak to się stało, że reforma edukacji go nie dotyczy?

Olga Figaszewska 18 sierpnia 2017 17:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Okres wakacyjny zbliża się ku końcowi. Nadchodzi wrzesień! Wiele gwiazd już szykuje szkolne wyprawki dla swoich pociech. Dla niektórych to wyjątkowo stresujący czas. Tym bardziej, że po reformie szkolnictwa znikają gimnazja. Okazuje się, że zmiany nie dotyczą niektórych osób. Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan właśnie skończył podstawówkę i przygotowuje się do zmiany szkoły!

„W tym roku Stanisław zmienia szkołę. Idzie do gimnazjum, będzie to dla niego nowe wyzwanie. Cieszymy się, ale czujemy niepokój. Wszystko na pewno będzie przygotowane”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z przeambitni.pl. Jak to się stało, że najstarszy syn dziennikarki ominął reformę oświaty?

Zobacz też; Na pierwszą rocznicę ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wydadzą fortunę! Co planują?

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan idzie do gimnazjum!

Malgorzata Rozenek-Majdan dużo czasu spędza poza domem, ale rodzina to rodzina jest dla niej najważniejsza. Już za chwilę razem z dziećmi przywita nowy rok szkolny. Gwiazda przyznaje, że zawsze swoje plany zawodowe dopasowuje do dzieci, nigdy na odwrót. „Wszystko co robię zawodowo, zawsze na pierwszym miejscu stawiam dzieci i ich plany. Chłopcy chodzą do francuskiej szkoły, więc reforma nas nie dotknęła, wyjaśnia gwiazda. „To oznacza, że Stanisław zmienia budynek, nauczycieli. To jest zupełnie nowe miejsce. Bardziej wymagające”, dodała w rozmowie z polki.pl.

Zobacz też: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

Polecamy też: „Bardzo chcemy z Radosławem, żeby rodzina się powiększyła’’. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.