Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański
Tylko u nas!

Szlachetny gest Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Kogo wsparli razem z VIVĄ!?

Na co przekazali wpływy z sesji i pieniądze z wesela?

Konrad Szczęsny 12 września 2016 13:01
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są małżeństwem! Wpływy z najbardziej oczekiwanego ślubu przekazali na cele charytatywne. Od dzisiaj w kioskach dostępny jest specjalny numer dwutygodnika VIVA!, w którym państwo młodzi pojawili się na okładce. W Internecie od razu zawrzało: internauci krytykują ten krok i oskarżają gwiazdorską parę o lansowanie się za wszelką cenę. Mało kto wie, że postanowili oni wykorzystać medialny szum w szlachetnym celu.

 

Polecamy też: Ona Lady, on łobuz. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w nowej VIVIE! o namiętnej miłości i perfekcyjnym ślubie

 

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana z pewnością był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w rodzimym show-biznesie. Państwo młodzi przygotowywali się do niego od ponad 1,5 roku. Wśród gości znalazła się śmietanka polskiego show-biznesu, z uczestnikami "Azja Express" na czele: Hanną Lis, Łukaszem Jemiołem czy Leszkiem Stankiem. Nie mogło też zabraknąć Ewy Minge, które zaprojektowała suknię ślubną Małgorzaty Rozenek w gołębim kolorze, wyszywaną srebrem i cyrkoniami.

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Zobaczcie wyjątkowy ślubny teledysk

 

Co państwo młodzi powiedzieli o ślubie wywiadzie do VIVY?


– Ile sukienek Pani ma?


Małgorzata Rozenek: Za dużo (śmiech), ale chyba pokażę się w dwóch. W jednej pójdę do ślubu, a w drugą przebiorę się na przyjęcie weselne.
Radosław Majdan: Małgosia będzie najpiękniejszą panną młodą. Widziałem suknię. Jest przepiękna, zwala z nóg.


– Widział Pan? Podobno to zły znak?


Małgorzata Rozenek: Nie wyobrażam sobie, żebym poszła do ślubu w sukni, której Radosław nie widział wcześniej. Poza tym nie mogłam powstrzymać się, żeby mu jej nie pokazać. Ewa Minge przygotowała ją wspaniale. Miałam wiele pomysłów, w końcu Ewa, która jest taktowną osobą i dobrym człowiekiem, zrobiła cztery suknie. Zaprosiła mnie i powiedziała: „Wybierz sobie!”. A potem dorobiła piątą! Sukienki po ślubie zostaną przekazane na cel charytatywny na rzecz fundacji Ewy Minge. Pewnie założę też projekty firmy Marlu.
Radosław Majdan: Nasza sesja dla VIVY! też ma charytatywny cel. Zbieramy pieniądze dla Rafała Kośca, piłkarza Polonii. Rafał potknął się na schodach i spadł, ma uszkodzony kręgosłup, jest sparaliżowany od piersi w dół. Codziennie walczy z bólem, powoli wraca do życia, ale potrzebna jest jeszcze jedna operacja i długotrwała rehabilitacja.
Małgorzata: Pieniądze z sesji zasilą również konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Przy tym wszystkim pozostaje jeszcze coś dla nas: wspaniała pamiątka.

 

Polecamy też: Suknia, buty, bukiet…. ślub marzeń Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Zainspiruj się!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.