Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie chudnąć na oczach całej Polski? Ma powstać nowy program!

Wiadomo, ile gwiazda TVN na nim zarobi

Rafał Kowalski 6 sierpnia 2020 12:28
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Dwa miesiące temu Małgorzata Rozenek-Majdan została mamą po raz trzeci. Po wielu latach starań, na świat przyszedł mały Henio. Chłopiec zdecydowanie jest oczkiem w głowie rodziców, ale jego mama powoli przymierza się do powrotu do pracy. Gwiazda rozpoczęła przygotowania do nowego programu, w którym… pokaże Polkom, jak bezpiecznie wrócić do formy sprzed ciąży!

Rozenek cudnie chudnie – nowy program TVN, szczegóły

Prezenterka nigdy nie ukrywała tego, że każda z ciąż mocno zmieniła jej nawyki, wygląd i pracę organizmu. W pierwszej ciąży z Tadeuszem, Małgorzata Rozenek-Majdan przybrała na wadze 30 dodatkowych kilo, w drugiej ze Stasiem – 27kg. Z kolei czas noszenia w brzuszku Henia sprawił, że na wadze przybyło ulubienicy publiczności nieco ponad 20 kilogramów.

Teraz gwiazda skupia się na tym, by wrócić do sylwetki sprzed roku. By się to udało już zaczęła ćwiczyć, ale… po pierwsze: w domu; a po drugie: pod okiem trenerki. „To wszystko tylko tak łatwo wyglada. Ale Lidia Wierzbowska jest katem. Przed nami jeszcze daleka droga, ale już gdzieś tam błyska iskierka”, napisała pod swoim ostatnim postem Małgosia Rozenek-Majdan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jakie ćwiczenia wykonuje, ale pełny proces jej metamorfozy zobaczymy dopiero za pół roku, kiedy według Super Expressu ruszy emisja poradnika, w którym mama Henia zdradzi kulisy ćwiczeń i swojej diety. „Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to „Rozenek cudnie chudnie”. Premiera zaplanowana jest na luty”, zdradziła dziennikowi osoba z TVN i dodała, że już teraz 42-latka nagrywa w domu pierwsze vlogi, które także znajdą się w ostatecznym materiale.

Sama zainteresowana mówiła o magazynie poradnikowym jeszcze przed narodzinami 3. syna. „Mam przygotowany już plan powrotu do formy. Mam ułożone plany z dietetykiem, z moją trenerką i powiem więcej. Zrobię z tego program. [… ] Trzeba pokazać, jak wygląda powrót kobiet po ciąży do siebie i jakiego to wymaga przystawienia, czasu. W mediach lansuje się teraz taki profil kobiety w ciąży, która przestaje być w ciąży i dwa tygodnie później wcale nie widać, że w niej była. Otóż ja nie będę takim przypadkiem”, opowiadała gwiazda w lutym Plotkowi.

Według Super Expressu mama Stanisława, Tadeusza i Henryka za 8 odcinków programu o roboczym tytule Rozenek cudnie chudnie zainkasuje pół miliona złotych. Będziecie oglądać?

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poranne przytulaski 🤱❤️☀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.