Fot. instagram.com/rozamance/
Z OSTATNIEJ CHWILI

Rozalia Mancewicz jest w drugiej ciąży! Modelka pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Na dziecko oczekuje też... siostra Miss Polonii!

Rafał Kowalski 18 września 2020 20:17
Fot. instagram.com/rozamance/

Od wygranej Rozalii Mancewicz w konkursie Miss Polonia minęło już 10 lat, ale blondwłosa piękność wciąż zajmuje ważne miejsce w sercach wielu widzów i internautów. Modelka właśnie przekazała za pomocą Instagrama radosną nowinę…

Rozalia Mancewicz znów w ciąży. Zdjęcie z siostrą

Miss Polonia 2010 od sześciu lat jest szczęśliwą żoną Marcina Jaworskiego. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że rola mamy jest dla niej bardzo ważna. „Chcę mieć najlepiej od razu dwójkę, a nawet czwórkę dzieci. Pochodzę z wielodzietnej rodziny i chciałabym tę tradycję podtrzymać”, mówiła w jednym z wywiadów Rozalia.

Marzenie powolutku się spełnia… Cztery lata temu modelka pierwszy raz została mamą. „Dzisiaj nad ranem nasz kochany Henryczek przyszedł na świat. Wszystko przebiegło bez komplikacji i oboje czujemy się dobrze”, mówiła dla Party w kwietniu 2014 roku Rozalia Mancewicz.

Z kolei dziś mama czterolatka ogłosiła swoim fanom, że za sześć miesięcy znów powita na świecie syna lub córkę! To nie wszystko… W ciąży jest także młodsza siostra Rozalii – Natalia! Wyjątkowe zdjęcie pań można już oglądać na Instagramie Miss Polonii 2010.

Serdecznie gratulujemy! Podwójnie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rozalia Mancewicz (@rozamance)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.