Rooney Mara i Joaquin Phoenix
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Rooney Mara i Joaquin Phoenix są parą? W Cannes nie odstępowali się na krok!

Weronika Kostyra 4 czerwca 2017 12:00
Rooney Mara i Joaquin Phoenix
Fot. East News

Rooney Mara i Joaquin Phoenix są razem? Plotki na temat ich związku pojawiły się w lutym, ale nie były potwierdzone. Teraz wszystko jest jasne, ponieważ na ceremonii zamknięcia festiwalu w Cannes nie odstępowali się na krok i dało się wyczuć między nimi prawdziwe uczucie. Mara jako pierwsza pogratulowała zaskoczonemu aktorowi, gdy przyznano mu nagrodę za najlepszą rolę męską za film „You Were Never Really Here”. Phoenix zupełnie się tego nie spodziewał, a jego partnerka nie ukrywała dumy.

Aktorzy zagrali razem w 2013 roku w filmie „Her”, ale parą zostali, gdy spotkali się znowu przy okazji filmu „Maria Magdalena”, który ma wejść do kin jesienią. Joaquin Phoenix jest starszy od Rooney o 10 lat. Czy stanowią ładną parę?

Zobacz także: „Dziewczyna z tatuażem” powraca na ekrany. Co czeka fanów serii?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?