Rooney Mara i Joaquin Phoenix
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Rooney Mara i Joaquin Phoenix są parą? W Cannes nie odstępowali się na krok!

Weronika Kostyra 4 czerwca 2017 12:00
Rooney Mara i Joaquin Phoenix
Fot. East News

Rooney Mara i Joaquin Phoenix są razem? Plotki na temat ich związku pojawiły się w lutym, ale nie były potwierdzone. Teraz wszystko jest jasne, ponieważ na ceremonii zamknięcia festiwalu w Cannes nie odstępowali się na krok i dało się wyczuć między nimi prawdziwe uczucie. Mara jako pierwsza pogratulowała zaskoczonemu aktorowi, gdy przyznano mu nagrodę za najlepszą rolę męską za film „You Were Never Really Here”. Phoenix zupełnie się tego nie spodziewał, a jego partnerka nie ukrywała dumy.

Aktorzy zagrali razem w 2013 roku w filmie „Her”, ale parą zostali, gdy spotkali się znowu przy okazji filmu „Maria Magdalena”, który ma wejść do kin jesienią. Joaquin Phoenix jest starszy od Rooney o 10 lat. Czy stanowią ładną parę?

Zobacz także: „Dziewczyna z tatuażem” powraca na ekrany. Co czeka fanów serii?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.