Rooney Mara i Joaquin Phoenix
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Rooney Mara i Joaquin Phoenix są parą? W Cannes nie odstępowali się na krok!

Weronika Kostyra 4 czerwca 2017 12:00
Rooney Mara i Joaquin Phoenix
Fot. East News

Rooney Mara i Joaquin Phoenix są razem? Plotki na temat ich związku pojawiły się w lutym, ale nie były potwierdzone. Teraz wszystko jest jasne, ponieważ na ceremonii zamknięcia festiwalu w Cannes nie odstępowali się na krok i dało się wyczuć między nimi prawdziwe uczucie. Mara jako pierwsza pogratulowała zaskoczonemu aktorowi, gdy przyznano mu nagrodę za najlepszą rolę męską za film „You Were Never Really Here”. Phoenix zupełnie się tego nie spodziewał, a jego partnerka nie ukrywała dumy.

Aktorzy zagrali razem w 2013 roku w filmie „Her”, ale parą zostali, gdy spotkali się znowu przy okazji filmu „Maria Magdalena”, który ma wejść do kin jesienią. Joaquin Phoenix jest starszy od Rooney o 10 lat. Czy stanowią ładną parę?

Zobacz także: „Dziewczyna z tatuażem” powraca na ekrany. Co czeka fanów serii?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.