To pytanie zadają sobie wszyscy fani „Narodzin gwiazdy”

Konrad Szczęsny 21 lutego 2019 20:41

Akcja promocyjna filmu, medialne spekulacje czy... prawda, którą oboje skrzętnie ukrywają? Odkąd kilka tygodni temu pojawiły się plotki, jakoby Lady GaGę i Bradleya Coopera połączył poza planem płomienny romans, fani Narodzin gwiazdy zadają sobie pytanie, na ile jest to możliwe. Tym bardziej, że aktor jest od niemal czterech lat związany z Iriną Shayk i wychowują razem dziecko...

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera - fakt czy mit?

Gdy media obiegła wczoraj wiadomość, że Lady GaGa zerwała zaręczyny z agentem gwiazd Christiano Carino, zaczęto spekulować, że ma to związek z uczuciem, jakie połączyło artystkę z kolegą z planu. Tym bardziej, że już wcześniej zwrócono uwagę na jej osobliwe zachowanie w trakcie jednego z koncertów w Las Vegas, na którym wykonywali utwór Shallow. W pewnym momencie piosenkarka przyklękła, złapała Bradleya Coopera za rękę i wpatrywała się bardzo intensywnie w jego twarz, co chwilę wtulając głowę w jego dłoń.

Wielbiciele talentu wokalistki zwrócili także uwagę na dwa nowe tatuaże na jej ciele. Pierwszy, na dłoni, przedstawia nuty na pięciolinii, układające się w słowo GAGA. Gdy jednak spojrzeć na niego kluczem basowym, układa się w anagram BCBC, a są to inicjały aktora. 

Dodatkowo w walentynki Lady GaGa opublikowała na Instagramie zdjęcia tatuażu na plecach: wielkiej róży, opatrzonej napisem La vie en rose. To tytuł piosenki, w oryginalne wykonywanej przed Edith Piaf, która została wykorzystana także w filmie Narodziny gwiazdy. Ma szczególny wydźwięk: śpiewająca ją główna bohaterka w trakcie występu w jednym z klubów po raz pierwszy widzi Bradleya Coopera. Czyżby w ten sposób 32-letnia Amerykanka chciała wyznać miłość aktorowi?

Oczywiście należy do tego dodać zachowanie pary w trakcie promocji filmu w różnych częściach świata. Często spontaniczne trzymali się za ręce, zaś Lady GaGa nie stroniła od okazywania aktorowi czułości i obdarowywała go pocałunkami.

Choć rzecznik artystki potwierdził jej rozstanie z Christiano Carino, zaś informator magazynu People zapewnił, że odbyło się w zgodzie i nie stoi za nim żaden skandal ani sensacja, fani Narodzin gwiazdy wierzą, że wszystkiemu winne jest uczucie, które połączyło głównych bohaterów filmu nominowanego do Oscara w ośmiu kategoriach. Do tej pory jednak wszelkie spekulacje oraz plotki spowodowane były zachowaniem lub zdjęciami, związanymi z Lady GaGą. A co o tej relacji mówił jej kolega z planu?

Czytaj też: Plotki o romansie Bradleya Coopera z Lady GaGą wyniszczają Irinę Shayk?!

Dlaczego Bradley Cooper milczy na temat rzekomego romansu z Lady GaGą?

Oczywiście Bradley Cooper w wywiadach podkreślał, że Lady GaGa jest wspaniałą artystką, zaś jej umiejętności wokalne przewyższyły jego oczekiwania i między nimi niemal od razu narodziła się chemia, być może dlatego, że oboje mają włoskie korzenie. Jednak odnosiło się to jedynie do filmowych relacji, nie zaś tych prywatnych.

Trudno się dziwić temu, że nie wypowiada się na temat przypisywanego mu romansu z Lady GaGą. Od 2015 roku jest związany z rosyjską modelką Iriną Shayk, byłą dziewczyną Cristiano Ronaldo. W 2017 roku powitali na świecie córeczkę Leę. Do tej pory uchodzili za zgodną parę, stroniącą od skandali i salonowego blichtru. Należy również dodać, że na oficjalnych galach, takich jak Złote Globy, Bradley Cooper pojawia się ze swoją wybranką i nie szczędzą sobie przy tym czułości.

Być może aktor zdaje sobie sprawę, że sensacyjne plotki dotyczące jego domniemanego romansu z Lady GaGą to jedynie precyzyjnie zaplanowana akcja promocyjna, która ma podnieść szanse Narodzin gwiazdy na zdobycie jak największej liczby Oscarów w trakcie niedzielnej gali, która odbędzie się w Los Angeles...   

1/5
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans? Tatuaż artystki na ręce GiGi
Copyright @Instagram @ladygaga
1/5

Ten tatuaż Lady GaGi przedstawia nuty na pięciolinii, układające się w słowo GAGA. Gdy jednak spojrzeć na niego kluczem basowym, układa się w anagram BCBC, a są to inicjały aktora.

2/5
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans? Tatuaż artystki La vie en rose
Copyright @Instagram @ladygaga
2/5

Zdjęcie tego tatuażu Lady GaGa opublikowała na Instagramie w walentynki. Przedstawia różę, opatrzoną napisem La vie en rose, tytułem piosenki Edith Piaf, którą wykorzystano także w Narodzinach gwiazdy. Główna bohaterka śpiewa ją, gdy po raz pierwszy widzi Bradleya Coopera.

3/5
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans? Czułości na czerwonym dywanie
Copyright @Instagram @ladygaga
3/5

Lady GaGa i Bradley Cooper w trakcie promocji Narodzin gwiazdy na całym świecie nie szczędzili sobie czułych gestów i pocałunków...

 

 

4/5
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans? Zdjęcia z filmu Narodziny gwiazdy
Copyright @Instagram @ladygaga
4/5

Fani Narodzin gwiazdy mają nadzieję, że Lady GaGę i Bradleya Coopera także w życiu osobistym połączył płomienny romans...

5/5
Bradley Cooper milczy o romansie z Lady GaGą. Czy zostawi dla niej Irinę Shayk
Copyright @Materiały promocyjne
5/5

Czy w tych plotkach jest ziarno prawdy? Tego póki co nie wiemy... Pewnym jest natomiast, że Narodziny gwiazdy podbiły serca milionów widzów na całym świecie za sprawą świetnych ról Lady GaGi i Bradleya Coopera.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.