O TYM JEST GŁOŚNO

Bradley Cooper uparcie milczy o rzekomym romansie z Lady Gagą! Dlaczego?

To pytanie zadają sobie wszyscy fani „Narodzin gwiazdy”

Konrad Szczęsny 21 lutego 2019 20:41

Akcja promocyjna filmu, medialne spekulacje czy... prawda, którą oboje skrzętnie ukrywają? Odkąd kilka tygodni temu pojawiły się plotki, jakoby Lady GaGę i Bradleya Coopera połączył poza planem płomienny romans, fani Narodzin gwiazdy zadają sobie pytanie, na ile jest to możliwe. Tym bardziej, że aktor jest od niemal czterech lat związany z Iriną Shayk i wychowują razem dziecko...

Romans Lady GaGi i Bradleya Coopera - fakt czy mit?

Gdy media obiegła wczoraj wiadomość, że Lady GaGa zerwała zaręczyny z agentem gwiazd Christiano Carino, zaczęto spekulować, że ma to związek z uczuciem, jakie połączyło artystkę z kolegą z planu. Tym bardziej, że już wcześniej zwrócono uwagę na jej osobliwe zachowanie w trakcie jednego z koncertów w Las Vegas, na którym wykonywali utwór Shallow. W pewnym momencie piosenkarka przyklękła, złapała Bradleya Coopera za rękę i wpatrywała się bardzo intensywnie w jego twarz, co chwilę wtulając głowę w jego dłoń.

Wielbiciele talentu wokalistki zwrócili także uwagę na dwa nowe tatuaże na jej ciele. Pierwszy, na dłoni, przedstawia nuty na pięciolinii, układające się w słowo GAGA. Gdy jednak spojrzeć na niego kluczem basowym, układa się w anagram BCBC, a są to inicjały aktora. 

Dodatkowo w walentynki Lady GaGa opublikowała na Instagramie zdjęcia tatuażu na plecach: wielkiej róży, opatrzonej napisem La vie en rose. To tytuł piosenki, w oryginalne wykonywanej przed Edith Piaf, która została wykorzystana także w filmie Narodziny gwiazdy. Ma szczególny wydźwięk: śpiewająca ją główna bohaterka w trakcie występu w jednym z klubów po raz pierwszy widzi Bradleya Coopera. Czyżby w ten sposób 32-letnia Amerykanka chciała wyznać miłość aktorowi?

Oczywiście należy do tego dodać zachowanie pary w trakcie promocji filmu w różnych częściach świata. Często spontaniczne trzymali się za ręce, zaś Lady GaGa nie stroniła od okazywania aktorowi czułości i obdarowywała go pocałunkami.

Choć rzecznik artystki potwierdził jej rozstanie z Christiano Carino, zaś informator magazynu People zapewnił, że odbyło się w zgodzie i nie stoi za nim żaden skandal ani sensacja, fani Narodzin gwiazdy wierzą, że wszystkiemu winne jest uczucie, które połączyło głównych bohaterów filmu nominowanego do Oscara w ośmiu kategoriach. Do tej pory jednak wszelkie spekulacje oraz plotki spowodowane były zachowaniem lub zdjęciami, związanymi z Lady GaGą. A co o tej relacji mówił jej kolega z planu?

Czytaj też: Plotki o romansie Bradleya Coopera z Lady GaGą wyniszczają Irinę Shayk?!

Dlaczego Bradley Cooper milczy na temat rzekomego romansu z Lady GaGą?

Oczywiście Bradley Cooper w wywiadach podkreślał, że Lady GaGa jest wspaniałą artystką, zaś jej umiejętności wokalne przewyższyły jego oczekiwania i między nimi niemal od razu narodziła się chemia, być może dlatego, że oboje mają włoskie korzenie. Jednak odnosiło się to jedynie do filmowych relacji, nie zaś tych prywatnych.

Trudno się dziwić temu, że nie wypowiada się na temat przypisywanego mu romansu z Lady GaGą. Od 2015 roku jest związany z rosyjską modelką Iriną Shayk, byłą dziewczyną Cristiano Ronaldo. W 2017 roku powitali na świecie córeczkę Leę. Do tej pory uchodzili za zgodną parę, stroniącą od skandali i salonowego blichtru. Należy również dodać, że na oficjalnych galach, takich jak Złote Globy, Bradley Cooper pojawia się ze swoją wybranką i nie szczędzą sobie przy tym czułości.

Być może aktor zdaje sobie sprawę, że sensacyjne plotki dotyczące jego domniemanego romansu z Lady GaGą to jedynie precyzyjnie zaplanowana akcja promocyjna, która ma podnieść szanse Narodzin gwiazdy na zdobycie jak największej liczby Oscarów w trakcie niedzielnej gali, która odbędzie się w Los Angeles...   

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.