Romain Zago
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Joanny Krupy wziął ślub! Romain Zago podzielił się z fanami zdjęciami z uroczystości

Suknia panny młodej robi wrażenie

Olga Figaszewska 23 lutego 2020 09:15
Romain Zago
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN

Niedawno dzielili się z fanami informacją o zaręczynach! Teraz okazuje się, ze Romain Zago jest już po ślubie! Były mąż Joanny Krupy ożenił się z Caroliną Delgado. Na Instagramie zakochani zamieścili piękne zdjęcia z wyjątkowego dnia! Suknia panny młodej robi wrażenie!

Ślub Romaina Zago i Caroliny Delgado

„Moja walentynka @carolinadelgadofit zmieniła moje życie na lepsze, pozwoliła zrozumieć prawdziwe wartości rodzinne, przyniosła poczucie szczęścia, którego nigdy wcześniej nie czułem”, pisał w połowie lutego były mąż Joanny Krupy. Romain Zago podkreślał, że jest szczęśliwy, bo w końcu odnalazł to niesamowite uczucie u boku swojej wybranki. „Jestem jej wdzięczny za cierpliwość i nauczenie mnie, czym jest prawdziwa miłość”, dodał. Ukochana Romaina Zago pochodzi z Wenezueli. Zajmuje się organizacją przyjęć i jest także trenerką osobistą. 

Teraz para zaskoczyła swoich fanów kolejnym wyznaniem. Otóż Carolina Delgado i Romain Zago stanęli na ślubnym kobiercu. Nie ukrywają swojego szczęścia.

,,To było prywatne tak, jak powinno być. Tak czyste, jak powinno być. Tylko nasza trójka, ponieważ to wszystko, co musi być", napisał Romain Zago. 

Świeżo upieczeni małżonkowie podzielili się z internautami pięknymi fotografiami wykonanymi w dniu ślubu. Prezentowali się zjawiskowo! Informację o uroczystości udało im się zachować w tajemnicy. Podobno tego dnia była z nimi jedynie córka Caroliny z poprzedniego związku.

Serdecznie gratulujemy!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.