Romain Zago
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Joanny Krupy wziął ślub! Romain Zago podzielił się z fanami zdjęciami z uroczystości

Suknia panny młodej robi wrażenie

Olga Figaszewska 23 lutego 2020 09:15
Romain Zago
Fot. Ashley Barrett/KRIS KAN

Niedawno dzielili się z fanami informacją o zaręczynach! Teraz okazuje się, ze Romain Zago jest już po ślubie! Były mąż Joanny Krupy ożenił się z Caroliną Delgado. Na Instagramie zakochani zamieścili piękne zdjęcia z wyjątkowego dnia! Suknia panny młodej robi wrażenie!

Ślub Romaina Zago i Caroliny Delgado

„Moja walentynka @carolinadelgadofit zmieniła moje życie na lepsze, pozwoliła zrozumieć prawdziwe wartości rodzinne, przyniosła poczucie szczęścia, którego nigdy wcześniej nie czułem”, pisał w połowie lutego były mąż Joanny Krupy. Romain Zago podkreślał, że jest szczęśliwy, bo w końcu odnalazł to niesamowite uczucie u boku swojej wybranki. „Jestem jej wdzięczny za cierpliwość i nauczenie mnie, czym jest prawdziwa miłość”, dodał. Ukochana Romaina Zago pochodzi z Wenezueli. Zajmuje się organizacją przyjęć i jest także trenerką osobistą. 

Teraz para zaskoczyła swoich fanów kolejnym wyznaniem. Otóż Carolina Delgado i Romain Zago stanęli na ślubnym kobiercu. Nie ukrywają swojego szczęścia.

,,To było prywatne tak, jak powinno być. Tak czyste, jak powinno być. Tylko nasza trójka, ponieważ to wszystko, co musi być", napisał Romain Zago. 

Świeżo upieczeni małżonkowie podzielili się z internautami pięknymi fotografiami wykonanymi w dniu ślubu. Prezentowali się zjawiskowo! Informację o uroczystości udało im się zachować w tajemnicy. Podobno tego dnia była z nimi jedynie córka Caroliny z poprzedniego związku.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.