Roma Gąsiorowska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Nowy projekt Romy Gąsiorowskiej: OtW-arte! Latem, czyli najbardziej kreatywny bar w stolicy, już działa!

Damian Duda 2 czerwca 2017 18:15
Roma Gąsiorowska, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

OtW-arte! to otwarta przestrzeń artystyczna, eksperymentalne miejsce, stworzone przez Romę Gąsiorowską. Artyści mogą tam zaprezentować swoją twórczość. To zarówno bistro ze sceną, klub, sklep, szkoła aktorska, jak i centrum szkoleniowo-warsztatowe.

To miejsce ma szanse zostać najgorętszym adresem tego lata! Przy Burakowskiej 14 ruszył nowy projekt Romy Gąsiorowskiej: OtW-arte! Latem, czyli najbardziej kreatywny bar w stolicy.

Zobacz też: Michał Żurawski szczerze: „Myślicie, że mamy kolorowe, szampańskie życie?” [WIDEO]

OtW-arte!

W OtW-arte! Latem przez cały czerwiec, lipiec i sierpień będą miały miejsce świetne imprezy z najlepszymi DJ'ami w Polsce, eksperymenty artystyczne, targi sztuki i odważne projekty kulturalne to tylko kilka atrakcji, które zapowiada aktorka. Sprawdźcie sami!

PIĄTEK 2.06


19.00 - otwieramy!!


Mural - na Waszych oczach artysta Szymon Szelc przez cały weekend otwarcia będzie tworzył mural w surowym wnętrzu hali.

Paweł Szamburski (Lado ABC) - solowy set z elektroniką i przetworzonym klarnetem  / industrial, psycho cock, raven kick, catgun basement

Pierre LX - francuski DJ, który występował między innymi w legendarnym londyńskim Fabric.

TamilTM i Janurz - electronic dance

SOBOTA 3.06

12.00-18.00 możesz napić się dobrej kawy i niezobowiązująco pooglądać awangardowe filmy eksperymentalne, które wcześniej pokazywane były podczas Lava Festival w Krakowie

A wieczorem: Luxusowy mix śmietanki polskiej sceny klubowej -  Charlie (Szum), Olivia (Radar), Rrrkrta (Brutaż), Earth Trax.

Zapraszamy!


Piątek, 2.06 godz. 19:00-04:00 / wstęp bezpłatny


Sobota, 3.06 godz. 20:00-06:00 / wstęp 15 zł

Przeczytaj też: Michał Żurawski: Byłem przekonany, że w „Azja Express” będziemy szli z maczetą przez dżunglę

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.