Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Z ŻYCIA GWIAZD

Rodzina Roksany Węgiel właśnie się powiększyła!

Nastolatka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z braciszkiem

Redakcja VIVA! 17 lutego 2020 21:15
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel wciąż udowadnia, że nie bez powodu określa się ją mianem jednej z najzdolniejszych młodych polskich wokalistek. Fani szczerze kibicują zwyciężczyni Eurowizji Junior, i bardzo ucieszyła ich wiadomość, że rodzina piosenkarki właśnie się powiększyła. Nastolatka podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem braciszka. 

Roksana Węgiel powitała na świecie braciszka

W listopadzie ubiegłego roku Roksana Węgiel wyznała, że po raz kolejny zostanie starszą siostrą. „Moja mama mnie zabije, ale tak – będę miała braciszka”, powiedziała wtedy w wywiadzie z Faktem. „Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Mój młodszy brat Maks też się bardzo cieszy. Będzie super. Pewnie ten bobas da nam popalić”, dodała w rozmowie z Plejadą.

Mama wokalistki również potwierdziła, że ich rodzina się powiększy. „Jestem w ciąży, w lutym urodzę drugiego synka. To ogromne szczęście. I już wiemy, jak będzie miał na imię – Tymoteusz”, wyznała na łamach tygodnika Na Żywo.

Młoda wokalistka podjęła bardzo ważną decyzję, która wiąże się z narodzinami najmłodszego braciszka. W rozmowie z Fleszem wyznała niedawno, że... chwilowo zawiesza karierę. „Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim”.

Teraz Roksana Węgiel zamieściła w sieci urocze zdjęcie z maleństwem. 

,,Słodziak mały. Mój braciszek Tymuś. 09.02.2020", napisała na Instagramie! 

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Słodziak mały💕😻 Mój drugi braciszek Tymuś💗 👶09.02.2020👶 #brother

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.