Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY
O TYM SIĘ MÓWI

Roksana Węgiel o hejcie i presji w show-biznesie. Piosenkarka zamieściła poruszający wpis

„Nikt nie jest idealny”

REDAKCJA VIVA! 17 lutego 2020 10:57
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Już jako 12-latka wkroczyła do show-biznesu. Wgrana w The Voice Kids, pierwsze miejsce na Konkursie Eurowizji Junior. Nastolatka odnosi kolejne sukcesy… Niestety mierzy się także z krytyką. W sieci piosenkarka zamieściła poruszający wpis.

Roksana Węgiel o hejcie

Roksana Węgiel poświęca się rozwojowi swojej kariery. Pasję do muzyki łączy z nauką. Jest zdolna, inteligentna… Młoda gwiazda musi się jednak mierzyć z hejtem. Jako młoda dziewczyna wkroczyła do świata show-biznesu, który bywa brutalny... 

„Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych... Nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko, co piszą media, bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni”, napisała na Instagramie.

Zaapelowała do swoich fanów, by nie wątpili nigdy w siebie i starali się znajdować pozytywy w każdej sytuacji. Podkreśliła, że sama ma gorsze chwile.

„Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej🔥🔥🔥 Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie!😎🙏🤍 ”, dodała.

Zgadzacie się z nią? My tak i mocno wspieramy Roksanę Węgiel!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych...nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko co piszą media bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni😉 Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej🔥🔥🔥 Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie!😎🙏🤍#węgielkiteam #teamwęgiel #nevergiveup

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.