Agata Duda i Andrzej Duda świętują 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości
Fot. Piotr Molecki/East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Nieznane, prywatne zdjęcia prezydenta i jego rodziny ujrzały światło dzienne! 

Zobacz, jak wyglądało ich życie przed rozpoczęciem kadencji

Olga Figaszewska 16 grudnia 2018 15:51
Agata Duda i Andrzej Duda świętują 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości
Fot. Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda zaskoczył swoich fanów. Nieznane zdjęcia prezydenta i jego rodziny ujrzały światło dzienne! Okazuje się, że oprócz oficjalnego konta na Instagramie posiada również prywatny profil. Dwa dni temu pierwszy raz od dłuższego czasu zamieścił na nim kolejną fotografię. Wcześniej prezydent publikował tam również zdjęcia żony i córki. Jak wyglądało ich życie przed rozpoczęciem kadencji?

Prywatne zdjęcia Andrzeja Dudy i jego rodziny

O tym, że prezydent posiada jeszcze jedno konto wiedzieli chyba nieliczni. Andrzeja Dudę obserwuje tam ponad 2.5 tysiąca osób. Okazuje się, że profil istnieje od 2012 roku. To wtedy prezydent zamieszczał na nim jedne z pierwszych fotografii. Jednak w pewnym momencie przestawił publikować kolejne posty. Zaledwie kilka dni temu Andrzej Duda znów dał o sobie znać.

„Znów w Katowicach na Konferencji Klimatycznej ONZ COP24. Wspomagamy osiągnięcie kompromisu. Trzymajcie kciuki!”, napisał Andrzej Duda.

Dzięki temu dziś jego fani mogą podziwiać nieznane dotąd zdjęcia prezydenckiej rodziny. Na jednym z nich prezydent chwali się tortem, który córka zrobiła dla niego z okazji 40-tych urodzin, pojawiło się również zdjęcie zwierzątka, fretki. Jeszcze przed objęciem stanowiska prezydenta RP, Andrzej Duda spędzał z rodziną większość wolnego czasu. Widać, że wiele radości przynosiły im wspólne wyprawy po górskich szlakach. Niektóre z wpisów przedstawiają jego żonę, Agatę Dudę i córkę. Fani nie mogli przejść obok nich obojętnie. Zauważyli również, jaką spektakularną metamorfozę obie panie przeszły na przestrzeni lat.

Zobaczcie, jak sześć lat temu wyglądało ich życie.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @andrzejduda  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @andrzejduda

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uff, już po pracy. Teraz Paparazzi w Zakopanem. Pozdrawiam ;-)))

Post udostępniony przez @ andrzejduda

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @andrzejduda

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @andrzejduda

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?