O NICH JEST GŁOŚNO

Zobacz rodzinne zdjęcia z wakacji Ani i Roberta Lewandowskich! 

Mała Klara kradnie całe show!

Olga Figaszewska 28 czerwca 2019 09:51

Rodzinne chwile są dla nich bezcenne. Dlatego celebrują każdą z nich, zwłaszcza teraz, kiedy są na wakacjach. ,,To nasz czas, czas dla rodziny i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość", pisała trenerka.  Anna i Robert Lewandowscy podzielili się z fanami uroczymi fotografiami z córeczką.  To najsłodsze, co dziś zobaczycie! 

Siła rodziny 

Nie ukrywają swojego szczęścia. Wręcz przeciwnie dobrą energią pragną dzielić się z całym światem. Są zgranym teamem i obdarzają się niezwykłym wsparciem. A odkąd w życiu Anny i Roberta Lewandowskich pojawiła się córeczka, wszystko nabrało innego znaczenia. Trenerka postanowiła podzielić się z fanami poruszającymi przemyśleniami na temat bliskości i rodziny. Wpis opatrzyła cudownymi zdjęciami z wakacji!

,,Ale rozpiera mnie, wręcz dziecięca, radość, kiedy patrzę na takie zdjęcia. Powiedzcie, że to jest normalne?Wiele osób uwielbia dzielić się dobrymi emocjami z innymi. I ja też tak mam. Wiem, że kiedy daje się dobre emocje, energię... one zawsze wracają z podwójną siłą. I to jest mój plan na życie. O dobre emocje będę zawsze zabiegać!", wyznała. 

Anna Lewandowska przyznała, że mąż i córeczka uczą ją, by potrafiła się zatrzymać i cieszyła wspólnymi chwilami, by czasem pomyślała o sobie. 

,,Rodzina♥️uczy mnie najwięcej. Tak, ta dwójka ze zdjęcia @_rl9 Uczą mnie tego, abym zatrzymała się „tu i teraz”, uczą mnie odpoczynku (i muszę powiedzieć, że idzie mi coraz lepiej). A wiecie co jest najfajniejsze? Że uczymy się siebie codziennie No i przede wszystkim rodzinna fota z wakacji... musi być. Cieszmy się takimi momentami, bo nie zawsze jest tak kolorowo. Dla mnie te chwile są bezcenne👍", zakończyła. 

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia z wakacji! Mała Klara kradnie całe show!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.