O TYM SIĘ MÓWI

Beckhamowie wzięli udział w rodzinnej sesji dla Vogue'a! 

Ten wywiad ma pokazać ich prawdziwe oblicze

Olga Figaszewska 4 września 2018 11:51

Beckhamowie są najmodniejszą parą i najbardziej lubianą parą show-biznesu! Nic dziwnego, że cała rodziła wzięła udział niezwykłej sesji dla październikowego wydania brytyjskiego Vogue'a! Opowiedzą o pielęgnowaniu relacji, sławie i... modzie!

Rodzinna sesja Beckhamów 

Beckhamowie od dawna są uważani przez Brytyjczyków za „drugą royal family”. Stawiają ich za wzór do naśladowania. Wywiad dla Vogue, ma pokazać ich prawdziwe oblicze. Z dala od blasku fleszy, medialnej otoczki, PR'owych zabiegów, Beckhamowie mają być normalną rodziną.  Ta sesja, to również idealny sposób, by uczcić dziesięciolecie marki Victorii. 

Rodzinną okładką Victoria Beckham pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama. Projektantka pozuje z synami, 19-letnim Brooklynem, 16-letnim Rome, 13-letnim Cruz'em, a także 7-letnią córeczką Harper.  W kreacjach od Diora prezentują się zjawiskowo! Towarzyszył im nawet ukochany pies, Olive. Zabrakło jedynie Davida, który pojawia się już w samej sesji. 

„Victoria pracowała długo i ciężko, aby zbudować niezwykle udaną markę w ciągu ostatnich dziesięciu lat i jestem z niej bardzo dumny. Cieszę się, że mogę wspierać jej marzenia. To był zaszczyt być częścią październikowego numeru Vogue’a. Będziemy świętować to z całą moją piękną rodziną, już w piątek. Dziękuję Ci”, napisał poruszony David.

Zobacz, jak rodzina Beckhamów prezentuje się w sesji autorstwa Mikaela Janssona. 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.