Edyta Pazura
Fot. Instagram @edytapazura, fot. Arek Wiedeński
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzinę Edyty Pazury spotkała ogromna tragedia: „Straciliśmy członka rodziny”

„Już go z nami nie ma”

Gabriela Czernecka 11 sierpnia 2018 16:33
Edyta Pazura
Fot. Instagram @edytapazura, fot. Arek Wiedeński

Rodzinę Edyty Pazury spotkała ogromna tragedia. Żona Cezarego Pazury poinformowała w social mediach, że odszedł ich ukochany pies.  „Straciliśmy członka rodziny”, podpisała zdjęcie na Instagramie. Niestety wytłumaczenie dzieciom tego, w jakich okolicznościach odszedł mały Simba, nie było łatwe...

Odszedł ukochany pies Pazurów: Simba

Kilka dni temu odszedł ukochany pies Edyty Pazury, Simba. Od paru ładnych lat był nieodłącznym przyjacielem.  Niedawno familia Edyty i Cezarego Pazurów wzbogaciła się o kolejnego członka rodziny. I nie chodzi nam o nowo narodzoną córeczkę Ritę, która przyszła na świat w czerwcu tego roku. W kwietniu do rodziny dołączył Border Collie, którego para nazwała na cześć piłkarza - Zidane.

Niestety właśnie dotarły do nas smutne wieści. Odszedł wieloletni przyjaciel rodziny, Simba. 

„Dopiero po kilku dniach dotarło do nas, że go już z nami nie ma :( nie wiem co jest gorsze... to że straciliśmy członka rodziny i ratowaliśmy mimo strasznego cierpienia, czy to że ktoś „zabawia się” i rozrzuca trutkę na szczury w Warszawie. Nie życzę największemu wrogowi, aby patrzył na rozpacz swojego dziecka po stracie ukochanego psa i próbował odpowiedzieć na pytanie: „ mamo dlaczego? Przecież Simba nic nikomu złego nie zrobił...”, podpisała fotografię Edyta Pazura. 

Jest nam bardzo przykro z powodu straty ukochanego przyjaciela.

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?