O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Kijanka pozostawił pogrążoną w żałobie żonę i dwójkę dzieci

Kim są bliscy zaginionego w styczniu mężczyzny?

Konrad Szczęsny 6 marca 2018 16:30

Sprawa zaginięcia Piotra Kijanki wstrząsnęła nie tylko jego rodzinnym Krakowem, lecz także Polską. Mężczyzna szóstego stycznia wracał z przyjęcia urodzinowego żony. Niestety, jego telefon przestał odpowiadać jeszcze w restauracji, kontakt z nim urwał się i do dzisiaj nie było wiadomo, dlaczego. We wtorek piątego marca wszystko stało się jasne. Wyłowione przez śledczych z Wisły ciało należy z całą pewnością do 34-letniego mężczyzny.

Przyczyny śmierci Piotra Kijanki

Jak potwierdził prokurator, prawdopodobną przyczyną śmierci Piotra Kijanki było utonięcie. Wszystko wskazuje zatem na to, że mężczyzna wpadł do Wisły, gdy wracał z imprezy urodzinowej żony szóstego stycznia 2018 roku. Jego małżonka miała jednak do ostatniej chwili nadzieję, że jej ukochany mąż żyje.

Rodzina Piotra Kijanki

Sprawa jest tym bardziej dramatyczna, że Piotr Kijanka i jego żona spodziewali się drugiego dziecka. Wychowywali również dwuletniego synka. To właśnie ciąża sprawiła, że żona związanego z branżą deweloperską mężczyzny wyszła wcześniej ze swojej imprezy urodzinowej, organizowanej w jednej z restauracji na krakowskim Kazimierzu.

„To były normalne urodziny: tort, życzenia, kolacja, kręgle. Rozmawialiśmy o życiu, o tym, co się u nas ostatnio wydarzyło. Poszłam do domu, by przejąć od opiekunki obowiązki nad dzieckiem. Piotr, jako współgospodarz wieczoru, został dłużej”, wspominała ostatni wspólny wieczór z mężem w programie Uwaga! Agnieszka Kijanka.

Na podstawie monitoringu potwierdzono, że Piotr Kijanka wracał do domu sam. Ostatnie nagranie, jakie zarejestrowało ten fakt jest dowodem na to, że mężczyzna szedł w kierunku Bulwarów Wiślanych. Następnie ślad po nim zaginął. Dziś wiadomo, że 34-letni mężczyzna prawdopodobnie wpadł do rzeki i utonął.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.