Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy razem
Fot. Instagram @_rl9
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich wkrótce się powiększy

Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Redakcja VIVA! 3 listopada 2020 11:05
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy razem
Fot. Instagram @_rl9

Anna i Robert Lewandowscy kilka miesięcy temu po raz kolejny zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się mała Laura. Narodzin dziewczynki nie mogła się doczekać także Klara, która świetnie sprawdza się w roli starszej siostrzyczki. Zdjęcia córeczek Ani i Roberta Lewandowskich rozczulają internautów. Jedno z najnowszych zdjęć opublikowanych przez żonę piłkarza wywołało falę spekulacji. Czyżby ich rodzina ponownie miała się powiększyć?

Nowy członek rodziny?

Anna Lewandowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Trenerka niedawno opublikowała na swoim Instagramie urocze kadry z górskiego wypoczynku. Kilka dni temu spędziła cudowny czas w otoczeniu natury. To idealne miejsce na regenerację i wyciszenie. Ale nawet podczas krótkiego urlopu trenerka nie zwalnia tempa.

,,Poranek/kawa/góry. To o czym marzyłam od dawna. Kocham Polskie Góry. Dobrego dnia kochani 🙏
PS. A teraz czas do pracy", napisała Anna Lewandowska. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Tymczasem jedno ze zdjęć wywołało lawinę komentarzy i zachwytów. Ania Lewandowska do jednej z fotografii zapozowała z uroczym modelem! Żonie Roberta Lewandowskiego towarzyszył uroczy szczeniaczek rasy samojed.

Fani pospieszyli z pytaniami. Większość z nich zastanawiała się czy to nowy członek rodziny Ani i Roberta Lewandowskich. Piesek skradł serca obserwatorów. ,,Nowy członek rodziny? 😊 Dziewczyny byłyby zapewne wniebowzięte z takiego przyjaciela", brzmiał jeden z komentarzy. W odpowiedzi trenerka zdradziła, jaka jest prawda.

„Niestety nie nasz. Ale zakochałam się na maksa. Ta psinka... Skradła totalnie moje serce”, wyznała Ania Lewandowska.

Na instastories zamieściła także kolejne urocze zdjęcie z czworonogiem. Trenerka wyjaśniła, że to piesek znajomych. W trakcie pobytu nie opuszczał ich nawet na krok.  

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.