Paweł Królikowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzice Pawła Królikowskiego czuwali przy nim do końca...

Zdążyli pożegnać się przed śmiercią z ukochanym synem

Olga Figaszewska 2 marca 2020 11:25
Paweł Królikowski
Fot. FORUM

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku po długiej walce z chorobą neurologiczną. Trudno uwierzyć w jego śmierć. Wszyscy wierzyli, że aktor po raz kolejny powróci do zdrowia i znów będziemy mogli podziwiać go na ekranie.

Bliscy czuwali przy nim do końca

W 2015 roku u Pawła Królikowskiego zdiagnozowano tętniaka mózgu. Operacja uratowała mu życie. Po kilku latach znów zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niestety w grudniu aktor trafił do szpitala. W styczniu aktor walczył z infekcją, o czym informowała media jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, mówiła Faktowi.

Jak podał Super Express przez ostatni miesiąc Paweł Królikowski znajdował się w śpiączce farmakologicznej. Przy jego łóżku czuwali bliscy: żona, dzieci i rodzice. Państwo Jadwiga i Jan mieszkają w Zduńskiej Woli. Przyjechali do Warszawy od razu, kiedy dowiedzieli się o złym stanie syna. Bardzo przeżyli jego śmierć.

„Przyjechali kilka dni przed jego śmiercią i czuwali przy jego łóżku. Pani Jadwiga i Pan Jan są w rozpaczy”,czytamy w Super Expressie.

Informacja o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła fanami aktora i przyjaciółmi. W mediach społecznościowych znajomi artysty dzielili się wzruszającymi fotografiami i wspomnieniami. Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w tym tygodniu, ale jego data nie została jeszcze podana. 

Paweł Królikowski
Fot. AKPA

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ostatnie zdjęcie
Fot. Justyna ROJEK/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.