Paweł Królikowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzice Pawła Królikowskiego czuwali przy nim do końca...

Zdążyli pożegnać się przed śmiercią z ukochanym synem

Olga Figaszewska 2 marca 2020 11:25
Paweł Królikowski
Fot. FORUM

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku po długiej walce z chorobą neurologiczną. Trudno uwierzyć w jego śmierć. Wszyscy wierzyli, że aktor po raz kolejny powróci do zdrowia i znów będziemy mogli podziwiać go na ekranie.

Bliscy czuwali przy nim do końca

W 2015 roku u Pawła Królikowskiego zdiagnozowano tętniaka mózgu. Operacja uratowała mu życie. Po kilku latach znów zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niestety w grudniu aktor trafił do szpitala. W styczniu aktor walczył z infekcją, o czym informowała media jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, mówiła Faktowi.

Jak podał Super Express przez ostatni miesiąc Paweł Królikowski znajdował się w śpiączce farmakologicznej. Przy jego łóżku czuwali bliscy: żona, dzieci i rodzice. Państwo Jadwiga i Jan mieszkają w Zduńskiej Woli. Przyjechali do Warszawy od razu, kiedy dowiedzieli się o złym stanie syna. Bardzo przeżyli jego śmierć.

„Przyjechali kilka dni przed jego śmiercią i czuwali przy jego łóżku. Pani Jadwiga i Pan Jan są w rozpaczy”,czytamy w Super Expressie.

Informacja o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła fanami aktora i przyjaciółmi. W mediach społecznościowych znajomi artysty dzielili się wzruszającymi fotografiami i wspomnieniami. Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w tym tygodniu, ale jego data nie została jeszcze podana. 

Paweł Królikowski
Fot. AKPA

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ostatnie zdjęcie
Fot. Justyna ROJEK/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.