Paweł Królikowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzice Pawła Królikowskiego czuwali przy nim do końca...

Zdążyli pożegnać się przed śmiercią z ukochanym synem

Olga Figaszewska 2 marca 2020 11:25
Paweł Królikowski
Fot. FORUM

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku po długiej walce z chorobą neurologiczną. Trudno uwierzyć w jego śmierć. Wszyscy wierzyli, że aktor po raz kolejny powróci do zdrowia i znów będziemy mogli podziwiać go na ekranie.

Bliscy czuwali przy nim do końca

W 2015 roku u Pawła Królikowskiego zdiagnozowano tętniaka mózgu. Operacja uratowała mu życie. Po kilku latach znów zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niestety w grudniu aktor trafił do szpitala. W styczniu aktor walczył z infekcją, o czym informowała media jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, mówiła Faktowi.

Jak podał Super Express przez ostatni miesiąc Paweł Królikowski znajdował się w śpiączce farmakologicznej. Przy jego łóżku czuwali bliscy: żona, dzieci i rodzice. Państwo Jadwiga i Jan mieszkają w Zduńskiej Woli. Przyjechali do Warszawy od razu, kiedy dowiedzieli się o złym stanie syna. Bardzo przeżyli jego śmierć.

„Przyjechali kilka dni przed jego śmiercią i czuwali przy jego łóżku. Pani Jadwiga i Pan Jan są w rozpaczy”,czytamy w Super Expressie.

Informacja o śmierci Pawła Królikowskiego wstrząsnęła fanami aktora i przyjaciółmi. W mediach społecznościowych znajomi artysty dzielili się wzruszającymi fotografiami i wspomnieniami. Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w tym tygodniu, ale jego data nie została jeszcze podana. 

Paweł Królikowski
Fot. AKPA

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ostatnie zdjęcie
Fot. Justyna ROJEK/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.