O TYM SIĘ MÓWI

Żywy Ken zostanie wydziedziczony przez ojca i straci fortunę przez zmianę płci?!

Co dalej z karierą Rodrigo Alvesa?

Konrad Szczęsny 17 kwietnia 2018 19:58

Jego wizerunek szokuje nie tylko opinię publiczną. Okazuje się, że Rodrigo Alves, znany jako Żywy Ken, wywołuje także kontrowersje wśród najbliższych członków rodziny. Najnowsze medialne doniesienia nie pozostawiają wątpliwości: jeśli celebryta nie zmieni sposobu zachowywania się, ojciec wykreśli go z testamentu!

Ojciec Żywego Kena, Rodrigo Alvesa, wykreśli go z testamentu

Wszystkiemu winne są ostatnie wypowiedzi 34-letniego Żywego Kena, dotyczące planowania operacji zmiany płci oraz zdjęcie w stroju i charakteryzacji kobiety, które zamieścił na Instagramie 10 kwietnia (ale już je usunął).

Rodrigo Alves pozował na nim w peruce brunetki i biustonoszu, a także mini spódniczce i w wysokich obcasach. Nadał nawet swojemu alter ego imię Jessica!

„Dobrze było być kimś innym niż Rodrigo Alves aka Żywy Ken. Zawsze wzbudzałem duże zainteresowanie, gdy pojawiałem się jako ja, ale tym razem mogłem pozostać neutralny i po prostu dobrze się bawić jako Jessica”, podpisał je. 

Jak podaje serwis Dailymail, to doprowadziło do pasji ojca celebryty, multimilionera, który zagroził, że w przypadku jeszcze jednego zajścia tego typu pozbawi syna prawa do majątku i wykreśli z testamentu!

Żywy Ken o zmianie płci i przebieraniu się w ubrania babci

Dlatego też Żywy Ken, który wcześniej rozważał operację zmiany płci, ponieważ w jego mniemaniu „fizyczna płeć determinuje sposób, w jaki jednostka powinna ubierać się, zachowywać i oraz czym powinna się interesować w mniemaniu społeczeństwa”, zrezygnował z tego pomysłu. To musi być dla niego duży cios, ponieważ już od dziecka odczuwał zainteresowanie związane z funkcjonowaniem w obrębie przeciwnej płci.

„Kiedy byłem chłopcem, mój nieżyjący już dziadek kupował mi lalki Barbie, którymi się bawiłem. Uwielbiałem też nosić sukienki babci. Ludzie nie powinni być zmuszani do identyfikacji z określoną płcią”, podkreślał jakiś czas temu w rozmowie z Dailymail.co.uk. 

Przypomnijmy, że do tej pory żywy Ken wydał na operacje plastyczne, modyfikujące wygląd, ponad 24 miliony złotych. Łącznie przeszedł ich aż 60. 

W nazej galerii możesz zobaczyć jego ostatnie zdjęcia. Uważasz, że należy uznać go za ofiarę medycyny estetycznej?  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.