Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O NIM JEST GŁOŚNO

Roberta Janowskiego czeka poważna operacja!

Jaki jest stan jego zdrowia?

Olga Figaszewska 10 grudnia 2018 11:58
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Kilka dni temu Robert Janowski zamieścił na Instagramie poruszający wpis. Od niedawna były prowadzący Jaka to melodia? ma poważne problemy zdrowotne. „Już w domu”, napisał artysta po powrocie ze szpitala, do którego trafił dwa tygodnie temu. Jednak okazuje się, że to nie koniec jego walki o powrót do pełni sił. Robert Janowski odwołał wszystkie najbliższe koncerty z powodu zaplanowanej operacji! Co mu dolega?

Robert Janowski: stan zdrowia

„Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy wiedzieli, i nie wygadali”, napisał żartobliwie Robert Janowski na swoim Instagramie. Artysta nie zdradził, co mu dolega, ale z najnowszych informacji wynika, że to nie koniec jego kłopotów zdrowotnych.

Jak donosi dwutygodnik Flesz, artysta  ze względu na swoją sytuację zrezygnował z sylwestrowych zobowiązań, a także koncertów promujących ostatnią płytę. W styczniu czeka go operacja.

„To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy się też wycofać z sylwestrowych zobowiązań Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół”, zdradziła menadżerka i żona gwiazdy, Monika Janowska. Dodała, że problemy Roberta Janowskiego nie będą miały wpływu na jego dalsze plany zawodowe. I uspokaja, że teraz artysta znajduje się pod stałą opieką i skupia się na swoim zdrowiu. Zwłaszcza, że nowy rok będzie pracowity! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Janowski (@jan.owski)

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?