Robert Pattinson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Pattinson ma koronawirusa

Produkcja filmu Batman została wstrzymana

Olga Figaszewska 4 września 2020 09:00
Robert Pattinson
Fot. Getty Images

Jak podają zachodnie media, Robert Pattinson ma koronawirusa. Aktor wciela się w postać Batmana w nowej produkcji wytwórni Warnej Bros. Zdjęcia po raz kolejny zostały wstrzymane, a premiera filmu zostanie przesunięta.

Robert Pattinson zakażony koronawirusem

Wytwórnia Warner Bros poinformowała, że jedna z głównych gwiazd filmu The Batman jest zakażona koronawirusem. „Produkcja filmu jest tymczasowo wstrzymana”, napisano w oświadczeniu.

Nie było do końca wiadomo, o kim mowa. Amerykańskie tabloidy dotarły do informacji, które wskazują na Roberta Pattinsona. Brytyjski aktor wciela się w postać Batmana.

„O wykryciu zakażeniu u Pattinsona poinformowały Vanity Fair i Hollywood Reporter”, podała agencja Reutera.

Cała ekipa The Batman wróciła na plan zaledwie trzy dni temu. Zdjęcia do filmu kręcono w Leavesden na północ od Londynu. Teraz aktorzy i osoby z produkcji zostały poddane kwarantannie, a zdjęcia wstrzymano.  Premiera filmu została zaplanowana na październik 2021 roku, ale wszystko wskazuje na to, że data ulegnie zmianie. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?