Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd, main topic
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski zaszokował wyznaniem: „Byłem rozczarowany postawą drużyny’’. Jednak przejdzie do Realu Madryt?

Damian Duda 9 czerwca 2017 06:00
Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd, main topic
Fot. Getty Images

Polski piłkarz po raz pierwszy zdecydował się na tak odważny wywiad! W rozmowie z dziennikarzem Robert Lewandowski nie krył swojego rozczarowania kolegami z zespołu. Czy Lewy zdecyduje się w końcu na zmianę klubu?

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy skomentowali fakt, że zostaną rodzicami. Co powiedzieli?

Robert Lewandowski zmieni klub?

Niewiele osób spodziewało się po Lewandowskim takiej wypowiedzi. W rozmowie z „Super Expressem’’ napastnik opowiedział o straconych szansach.  Na próżno szukać sieci wywiadów, w których piłkarz dzieli się z mediami wnioskami na temat gry swoich kolegów z boiska.

Bayern Monachium, w którym gra Lewandowski, zdobył Mistrzostwo Niemiec. Niestety, klub odpadł z Ligi Mistrzów i Pucharu Niemiec, co nie spodobało się Robertowi Lewandowskiemu. Polak nie został również królem strzelców. Lewy w wywiadzie wyznał, że wcześniej miał z tym problem.

Teraz już nie, ale wcześniej bolało. Może też dlatego, że nie do końca byłem zadowolony z tego, jak drużyna mi pomagała. Odczuwałem złość, byłem rozczarowany postawą drużyny. Tuż po meczu to uczucie mi towarzyszyło’’, powiedział Robert.

Czy Lewandowski zdecyduje się na zmianę klubu? Od kilku sezonów w mediach krążą spekulacje, że Polak może przejść do Realu Madryt. Czy plotki się potwierdzą?

Zobacz też: Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy po porodzie? „Teraz jest czas na regenerację”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.