O TYM SIĘ MÓWI

„Tata gol, tata gol”. Klara kibicuje Robertowi Lewandowskiemu! 

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Olga Figaszewska 20 maja 2019 08:01

Ania i Robert Lewandowscy mają powody do radości! W sobotę Bayern Monachium zdobył Mistrzostwo Niemiec, a polski piłkarz otrzymał koronę króla strzelców! Oczywiście podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć najwierniejszej fanki Roberta! Klara kibicowała tacie podczas meczu z Eintrachtem Frankfurt!

Klara dopinguje Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska opublikowała na Instastories uroczy filmik, na którym Klara dopinguje tatę. Córeczka Roberta Lewandowskiego zaprezentowała się nawet w klubowej koszulce. Fanów power couple urzekło nagranie opublikowane przez trenerkę. „Tata gol, tata gol”, słyszymy. „Brawo Klarcia 😉 ”, „Hehehe prawdziwa kibicka z Ciebie 😁 ”, „wspaniała istotka 🤭😘🎈 ”, czytamy komentarze internautów.

Nic dziwnego, że z takim wsparciem Robert Lewandowski po raz czwarty sięgnął po tytuł króla strzelców Bundesligi. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.