O TYM SIĘ MÓWI

„Tata gol, tata gol”. Klara kibicuje Robertowi Lewandowskiemu! 

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Olga Figaszewska 20 maja 2019 08:01

Ania i Robert Lewandowscy mają powody do radości! W sobotę Bayern Monachium zdobył Mistrzostwo Niemiec, a polski piłkarz otrzymał koronę króla strzelców! Oczywiście podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć najwierniejszej fanki Roberta! Klara kibicowała tacie podczas meczu z Eintrachtem Frankfurt!

Klara dopinguje Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska opublikowała na Instastories uroczy filmik, na którym Klara dopinguje tatę. Córeczka Roberta Lewandowskiego zaprezentowała się nawet w klubowej koszulce. Fanów power couple urzekło nagranie opublikowane przez trenerkę. „Tata gol, tata gol”, słyszymy. „Brawo Klarcia 😉 ”, „Hehehe prawdziwa kibicka z Ciebie 😁 ”, „wspaniała istotka 🤭😘🎈 ”, czytamy komentarze internautów.

Nic dziwnego, że z takim wsparciem Robert Lewandowski po raz czwarty sięgnął po tytuł króla strzelców Bundesligi. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.