Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa! Piłkarz zajmuje wysoką pozycję w ważnym rankingu

Anna Lewandowska musi być dumna!

Ksenia Krasko 18 grudnia 2019 19:45
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W życiu Roberta Lewandowskiego sporo się dzieje! Oczywiście, to ta wiadomość jest najważniejsza – w listopadzie piłkarz poinformował, że wraz z ukochaną żoną Anną powitają na świecie drugie dziecko. Jednak sukcesy zawodowe sportowca również robią wrażenie na fanach. Lewandowski odebrał już nagrodę UEFA, a teraz znalazł się na czele innego istotnego rankingu.

Robert Lewandowski ranking piłkarzy: na którym jest miejscu?

Robert Lewandowski rozegrał ostatnio kilka znakomitych spotkań, dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że właśnie on zdobył nagrodę UEFA dla najlepszego zawodnika 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pomimo poważnej konkurencji, w postaci m.in. Leo Messiego, napastnik Bayernu Monachium nie pozostawił innym szans. Jest to bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ o wygranej decydują kibice z całego świata.

Nie jest to jedyny sukces słynnego Lewego. Jak informuje TVN 24, portal transfermarkt.de opublikował zestawienie najdroższych zawodników, grających w niemieckich klubach piłkarskich. Z tych wyliczeń wynika, że Lewandowski wyceniany jest na 70 milionów euro – zajmuje więc trzecią pozycję wśród graczy Bayernu Monachium i szóstą w Bundeslidze.

Sportowiec pozostaje najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem, pozostawiając w tyle kolegów z reprezentacji, w tym Wojciecha Szczęsnego, Krzysztofa Piątka, Grzegorza Krychowiaka czy Kamila Glika.

Wcześniej serwis SportoweFakty WP poinformował, że Robert Lewandowski przejdzie niezbędną operację pachwiny jeszcze przed końcem tego roku. „Nie będzie to duży zabieg, ale będę musiał sobie zrobić dwa tygodnie przerwy”, wyznał piłkarz w rozmowie z portalem kicker.de.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. EAST NEWS

Robert Lewandowski, mecz, Polska
Fot. Foto Olimpik/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.