Fani są podzieleni!

Olga Figaszewska 13 września 2018 11:11

Robert Lewandowski przeszedł metamorfozę?! Zdjęcie, które zamieściła w sieci jego żona, Anna wywołało sensację w mediach społecznościowych. Wszyscy patrzą na jego… brodę!

Robert Lewandowski zapuszcza brodę?

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie urocze, rodzinne zdjęcie z mężem i córeczką. „Ta radość, kiedy za chwilę będziesz w domu i będą tam Ci, których kochasz najbardziej na świecie. ❤️ Często sprawy zawodowe, mecze, projekty sprawiają, że widujemy się przelotem, ale kiedy już wracamy, bez względu na to czy mamy dla siebie 2, czy 10 dni są to chwile bezcenne. Cieszymy się na nie jak małolaci bez przerwy od tylu lat. Jak dobrze być w domu, z ukochanymi osobami. Rodzina❤️❤️❤️”, napisała.

Jednak wszyscy zwracają uwagę na nowy look Roberta Lewandowskiego. Wszyscy pamiętamy jak kilka miesięcy temu piłkarz zachwycił nas nową fryzurą. Niektórzy uważali, że zmiana koloru włosów piłkarza na srebrno-siwy jest korzystna, a inni, że taki jasny kolor włosów kompletnie mu nie pasuje. I choć zmiana koloru włosów Lewego zszokowała jego fanów, to pozytywne głosy przeważały. Teraz przyszła pora na kolejny krok! Już od swoich 30-tych urodzin urodzin nosi zarost.

„Nie do poznania!”, „Nie poznałam, że to Robert!”, „Czy tylko mi się wydaje ze Robert z tym zarostem zaczyna przypominać Adama Małysza?”, „Taka Broda Mistrzowi Nie Wypada Robercie”, „Przez chwilę zastanawiałam się co to za mężczyzna 😂”, piszą fani.

Jak Robert Lewandowski podoba Wam się w nowej odsłonie? 

1/4
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@hpbannalewandowska
1/4

Robert Lewandowski zaskoczył fanów swoją metamorfozą!

2/4
Robert Lewandowski, 30. urodziny
Copyright @Instagram @_rl9
2/4

Już od swoich trzydziestych urodzin nosi zarost.

3/4
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/4

Najnowsze zdjęcie wywołało prawdziwą euforię wśród jego fanów!

4/4
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@_rl9
4/4

Jak podoba Ci się nowy look Roberta Lewandowskiego?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.