Fani są podzieleni!

Olga Figaszewska 13 września 2018 11:11

Robert Lewandowski przeszedł metamorfozę?! Zdjęcie, które zamieściła w sieci jego żona, Anna wywołało sensację w mediach społecznościowych. Wszyscy patrzą na jego… brodę!

Robert Lewandowski zapuszcza brodę?

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie urocze, rodzinne zdjęcie z mężem i córeczką. „Ta radość, kiedy za chwilę będziesz w domu i będą tam Ci, których kochasz najbardziej na świecie. ❤️ Często sprawy zawodowe, mecze, projekty sprawiają, że widujemy się przelotem, ale kiedy już wracamy, bez względu na to czy mamy dla siebie 2, czy 10 dni są to chwile bezcenne. Cieszymy się na nie jak małolaci bez przerwy od tylu lat. Jak dobrze być w domu, z ukochanymi osobami. Rodzina❤️❤️❤️”, napisała.

Jednak wszyscy zwracają uwagę na nowy look Roberta Lewandowskiego. Wszyscy pamiętamy jak kilka miesięcy temu piłkarz zachwycił nas nową fryzurą. Niektórzy uważali, że zmiana koloru włosów piłkarza na srebrno-siwy jest korzystna, a inni, że taki jasny kolor włosów kompletnie mu nie pasuje. I choć zmiana koloru włosów Lewego zszokowała jego fanów, to pozytywne głosy przeważały. Teraz przyszła pora na kolejny krok! Już od swoich 30-tych urodzin urodzin nosi zarost.

„Nie do poznania!”, „Nie poznałam, że to Robert!”, „Czy tylko mi się wydaje ze Robert z tym zarostem zaczyna przypominać Adama Małysza?”, „Taka Broda Mistrzowi Nie Wypada Robercie”, „Przez chwilę zastanawiałam się co to za mężczyzna 😂”, piszą fani.

Jak Robert Lewandowski podoba Wam się w nowej odsłonie? 

1/4
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@hpbannalewandowska
1/4

Robert Lewandowski zaskoczył fanów swoją metamorfozą!

2/4
Robert Lewandowski, 30. urodziny
Copyright @Instagram @_rl9
2/4

Już od swoich trzydziestych urodzin nosi zarost.

3/4
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/4

Najnowsze zdjęcie wywołało prawdziwą euforię wśród jego fanów!

4/4
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@_rl9
4/4

Jak podoba Ci się nowy look Roberta Lewandowskiego?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.