Robert Lewandowski, main topic
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Nie tylko najlepiej zarabiający piłkarz, ale również... świetny inwestor! Robert Lewandowski założył dom mediowy

Damian Duda 3 października 2017 16:00
Robert Lewandowski, main topic
Fot. Getty Images

 

Lewandowski nie tylko świetnie zarabia, ale równie dobrze inwestuje zarobione środki. Jak podają branżowe serwisy, piłkarz założył dom mediowy, który będzie zajmował się kreowaniem wizerunku nie tylko jego założyciela, ale również innych sportowców.

 

Przeczytaj też: „Bayern powinien rozstać się z takimi graczami”. Robert Lewandowski skrytykował politykę niemieckiego klubu. Czy zostanie ukarany?

Dom mediowy Lewandowskiego

Firma deweloperska, klinka dla kontuzjowanych sportowców... — to zaledwie część inwestycji napastnika. Lewandowski, jak mało kto, wie, jak zabezpieczyć się na przyszłość. Piłkarz wyznał, że apartament, który kupił przy Złotej 44 w Warszawie, również traktuje jako inwestycję. Nic dziwnego, gdyż emerytura w przypadku piłkarzy przychodzi dużo szybciej niż w przypadku zwykłych osób. Dom mediowy, który założył Robert Lewandowski, ma zachęcić innych sportowców do grania w reklamach. „Puls Biznesu’’ twierdzi, że na krótkiej liście sportowców, których piłkarz chce ściągnąć do swojego domu mediowego, są Agnieszka Radwańska oraz Marcin Gortat. Którzy dziś, obok Lewandowskiego, są w czołówce najlepiej zarabiających polskich sportowców.

 

Otwarcie domu mediowego przez pierwszego polskiego sportowca będzie na pewno ewenementem na skalę naszego kraju. Czas pokaże, czy to dobra decyzja. Można oceniać, że pomysł wypali — głównie z powodu małej konkurencji na rynku. Firma założona przez sportowca i dbająca o interesy sportowca stanie się podmiotem, za którym pójdzie marka Lewandowskiego, czyli godnym zaufania’’, twierdzi Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research.

 

Skorzystalibyście z usług domu mediowego Roberta Lewandowskiego?

 

Robert Lewandowski
Fot. East News

 

Robert Lewandowski
Fot. East News

 

Przeczytaj też: Robert Lewandowski przechodzi na sportową emeryturę? Dzięki temu wzbogaci się o...

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.