O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski zawstydził samego Cristiano Ronaldo?!

Zobacz zdjęcie umięśnionego torsu piłkarza!

Olga Figaszewska 11 kwietnia 2019 18:51
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski wprowadził swoich fanów w osłupienie. Kapitan polskiej reprezentacji zamiesił na swoich kanałach social media relację z ćwiczeń! Niektórzy dostrzegają w nim podobieństwo do… Rocky’ego!

Jak Robert Lewandowski dba o sylwetkę?

Robert Lewandowski staje się inspiracją dla wielu osób w dążeniu do walki o marzenia. Piłkarz nie ukrywa, że poświęca wiele czasu treningom na siłowni i korzysta ze specjalnej diety, przygotowanej przez ukochaną żonę. Dzieki temu przygotowuje się na kolejne zawodowe wyzwania i utrzymuje świetną kondycję. W końcu na boisku daje z siebie wszystko i odnosi kolejne sukcesy! Niedawno zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z treningu… bokserskiego. Umięśnione bicepsy, szerokie ramiona… Fanów zachwyciła jego wyrzeźbiona sylwetka.  A tej z pewnością mógłby mu pozazdrościć Cristiano Ronaldo.

„Ciężka praca zawsze popłaca”, napisał pod fotografią z sali. „Dobrze,dobrze bo czasami na boisku zaczyna być jak w ringu. Sylwetka wspaniała.”, „Trzeba się jakoś przed karateką umieć obronić! Brzuch ogień 🔥”, „POLSKI Rocky👌👌”, piszą jego wielbiciele.
 
Piłkarz często podpytywany jest o to, jak pracuje jak swoją muskulaturą. W wywiadach podkreślał, że na jego pozycji na boisku jest bardzo ważny.

„Głównie ćwiczymy stabilizację, bo nie możemy za szybko przybrać masy mięśniowej – dla piłkarzy dynamika jest ważna. Szybkość! A gdy zbyt gwałtownie przybiera się na masie, czy nawet na muskulaturze, to traci się tę dynamikę. Dlatego ćwiczenia to głównie stabilizacja dodatkowo z naciskiem na siłę, a tyle tylko wtedy, kiedy jest na czas”, mówił w rozmowie z Playboyem dwa lata temu.

Sami przyznacie, że efekty robią wrażenie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hard work always pays off #workout 🔥🥊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@_rl9 has been hitting the gym 😳💪

Post udostępniony przez 433 (@433)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Another day at the office 😎💪

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Widoki zapierające dech i wycieczka śladami „Gry o Tron”, czyli #PricelessCroatia  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.