Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Lewandowski pokazał rozczulające zdjęcie z córką. Fani piłkarza nie kryją zachwytu, ale dopytują o...

Konrad Szczęsny 26 czerwca 2017 13:30
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

Odkąd Robert i Anna Lewandowscy zostali rodzicami na początku maja 2017 r., wszyscy z zapartym tchem śledzą każdą ich publikację w mediach społecznościowych. Tak było również w przypadku rozczulającego zdjęcia z małą Klarą Lewandowską, które piłkarz zamieścił z okazji Dnia Ojca. Nie inaczej jest także
z najnowszym, na którym Robert Lewandowski spaceruje z wózkiem nad morzem. Fani nie kryją zachwytu!

 

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

 

Polecamy też: Robert Lewandowski pokazał małą Klarę!

 

Robert Lewandowski z Klarą na spacerze na Sardynii

 

Kapitan reprezentacji Polski pochwalił się na Instagramie zdjęciem z niedzielnego spaceru z córką Klara. Podpisał je po prostu: „Daddy's time!👨‍👧 #rl9”. Prawdopodobnie piłkarz z dzieckiem przebywają na Sardynii, na którą wyjechali jakiś czas temu całą rodziną. 

 

Daddy's time!👨‍👧 #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Polecamy też: Znana pisarka nie oszczędza Anny Lewandowskiej: "Ćwiczmy też mózg, bo kaloryfer oklapnie, a głowę będziemy..."

 

Fani o zdjęciu Roberta Lewandowskiego z córką Klarą

 

Oczywiście pod fotografią pojawiła się lawina komentarzy. Fani dopytują m.in... dlaczego wózek jest pusty! 

 

Gdzie jest dziecko?”, zapytał jeden z internautów. „Czemu wózek jest pusty?”, dopytuje inny. „Klary zapomniałeś zabrać na spacer :(”, stwierdził trzeci. Inni przyszli szybko z odsieczą i napisali, że gdy dobrze się przypatrzeć, dziecko znajduje się w wózku. Część fanów zachwycała się natomiast, że spacer z małą Klarą przy zachodnie słońca robi naprawdę duże wrażenie. 

Dobry z pana tatuś ! 🌺🌺”, napisała jedna. „Cudownie! To jest przesłodkie zdjęcie!”, podkreślił inny. „Piękne zdjecie :) dumny tata ze swoją księżniczka... i na tym wlasnie polega zycie ;)”, stwierdziła trzecia fanka. 

 

Pojawił się także zabawny komentarz: „Zostań moim tatą, proszę :(”.

 

Zobacz też: Medialna burza wokół brzucha Anny Lewandowskiej. Co sądzą o tym Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin–Piotrowska?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.