Robert Lewandowski, main topic
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA SPORTU

„To jest związane z innymi poświęceniami’’. Robert Lewandowski zamierza zmienić dyscyplinę sportową!

Damian Duda 17 grudnia 2017 10:00
Robert Lewandowski, main topic
Fot. Getty Images

Sportowa emerytura? Nic z tego! Robert Lewandowski już zaplanował swoją przyszłość. W ostatnim wywiadzie, którego piłkarz udzielił niemieckiemu „Playboyowi’’, podzielił się swoimi planami na przyszłość. A są naprawdę ambitne! 

Zobacz też: Spektakularna metamorfoza Roberta Lewandowskiego. Piłkarz już tak nie wygląda!

Lewandowski na Rajdzie Dakar

Najlepiej zarabiający polski piłkarz w historii nie ukrywa, że jest fanem wyścigów samochodowych. Stąd jego plan, żeby wystartować w... Rajdzie Dakar! „Jazda autem jest pewnego rodzaju ucieczką od świata, a motosport zawsze był dla mnie bardzo interesujący. Nie było znaczenia czy prowadziłem Fiata Bravo, czy jechałem na torze wyścigowym w Lublinie. Czułem taką samą adrenalinę i lubię to’’, wyznał Lewandowski. Lewy podchodzi jednak do swoich planów z dużą rezerwą. „Problem w tym, że w sport motorowy trzeba się zaangażować w stu procentach i to jest związane z innymi poświęceniami. Zobaczymy’’, skwitował piłkarz. 

Jakub Przygoński zapewnił, że służy Lewandowskiemu pomocą: „Bardzo lubię oglądać Roberta na boisku, reprezentuje nasz kraju, cenię go jako sportowca, więc jeśli tylko zdecyduje się spróbować swoich sił w rajdach terenowych, to służę radą o każdej porze dnia’’.

Inwestycje Roberta Lewandowskiego

Jedno jest pewne, jeśli Lewandowski nie zdecyduje się na udział w Rajdzie Dakar, pozostaną mu liczne inwestycje w całej Polsce.Nie jest tajemnicą, że Lewandowscy świetnie inwestują zarobione pieniądze. Nikogo nie dziwi, kiedy o piłkarzu mówi się jako deweloperze. Kilka lat temu prasa rozpisywała się na temat warszawskiego osiedla wybudowanego przez spółkę, której wspólnikiem jest napastnik Bayernu Monachium. To nie koniec inwestycji tej pary. Anna i Robert Lewandowscy zostali właścicielami nieruchomości w jednej z najdroższych lokalizacji w Warszawie. Apartamentowiec przy ulicy Złotej 44, w którym para postanowiła zakupić mieszkanie, uważany jest za najbardziej luksusowy adres w stolicy. A widoki, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy wieżowca, zapierają dech w piersiach. Czyżby para inwestowała tylko i wyłącznie w nieruchomości? Nic z tego. Lewandowscy szukają nowych obszarów, w które będą mogli zainwestować zarobione środki. 

Zobacz też: Romantyczne zdjęcie Anny i Roberta Lewandowskiego podbiło Internet. Jak oni się kochają!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.