Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski pokazał wyjątkowe zdjęcie z siostrą!

„Jak dwie krople wody”, piszą zachwyceni fani

Olga Figaszewska 8 lutego 2021 21:35
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski zachwycił internautów najnowszym postem. Na Instagramie piłkarz opublikował zdjęcie z siostrą, Mileną. Sportowiec złożył jej wyjątkowe życzenia. A fani Roberta Lewandowskiego nie przestają szczędzić im komplementów. Zdaniem niektórych wielbicieli napastnika Bayernu Monachium, brat i siostra wyglądają jak dwie krople wody! Zauważacie podobieństwo?

Robert Lewandowski złożył wyjątkowe życzenia siostrze

Wciąż odnotowuje koleje rekordy. Ale dla Roberta Lewandowskiego to rodzina jest najważniejsza. Piłkarz w wywiadach podkreśla, że bliscy są dla niego największą motywacja i to od nich czerpie siłę do działania, spełnienia kolejnych celów. Nic dziwnego, że wielbiciele jego talentu interesują się także jego życiem prywatnym. Robert Lewandowski regularnie dzieli się z fanami zdjęciami z ukochaną żoną i córeczkami. Od czasu do czasu na jego Instagramie pojawiają się także kadry z mamą, a także siostrą.


Tak było i tym razem. Piłkarz opublikował w sieci zdjęcie z Mileną Lewandowską-Miros. Siostra Roberta Lewandowskiego obchodziła 36. urodziny. Z tej okazji brat postanowił złożyć jej wyjątkowe życzenia.

„Wszystkiego najlepszego siostro, sto lat ”, napisał Robert Lewandowski.

Fani sportowca także pospieszyli z gratulacjami. Internauci zwrócili uwagę na podobieństwo między bratem i siostrą. Też je zauważacie? ,,Wszystkiego najlepszego dla siostry!", ,,Jak dwie krople wody, uderzające podobieństwo. Wszystkiego co najlepsze", ,,Bardzo podobni!", czytamy. 

A my przyłączamy się do życzeń! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?