Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd, main topic
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiemy, ile kosztują wszystkie auta Roberta Lewandowskiego! Ta kwota zwala z nóg

Damian Duda 21 maja 2017 16:15
Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd, main topic
Fot. Getty Images

 

O takich zarobkach jak piłkarze marzą miliony. Nie jest tajemnicą, że najlepsi sportowcy potrafią zarobić za jeden sezon nawet kilkanaście milionów euro! Te kwoty zwalają z nóg. Na niskie wynagrodzenie nie może narzekać Robert Lewandowski, który — według branżowych portali — za rok pracy w niemieckim klubie zarobia bagatela 15 milionów rocznie.

 

Przeczytaj też: Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

 

Mało kto może pozwolić sobie na takie „prezenty’’ jak Robert Lewandowski. Piłkarz uwielbia szybkie i wyjątkowo drogie auta. Fotoreporterzy przyłapali polskiego napastnika m.in. w Ferrari F12berlinetta za 1,25 miliona, Audi za 450 tysięcy złotych oraz w Porsche Cayenne za 500 tysięcy. Jak podaje serwis Pudelek.pl, łączna wartość samochodów Roberta Lewandowskiego to 3 i pół miliona złotych!

 

Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd
Fot. Getty Images

Inwestycje Roberta Lewandowskiego

Za namową swojego menedżera, Cezarego Kucharskiego, piłkarz stał się współudziałowcem w polskim funduszu VC Protos, który inwestuje w startupy. Kolejnym miejscem inwestycji Lewandowskiego jest Warszawa. Na Ochocie powstaje luksusowa klinika, w której będą rehabilitowani m.in. kontuzjowani sportowcy. W powstającym budynku znajdą się trzy sale operacyjne, a sprzęt, którym będą dysponować lekarze, nie będzie niczym ustępować temu, wykorzystywanemu w zachodnich klinikach.

 

W 2015 roku Lewandowski został współwłaścicielem w firmie LS Investments, która odpowiada nie tylko za budowę ośrodka medycznego, ale również za powstanie nowych budynków mieszkalnych w Warszawie. Na ulicy Figiel w Warszawie stanęły niedawno dwa bloki. Wartość działki, na której powstały nowe apartamenty, wyceniana jest na 2-3 milionów złotych. Natomiast koszt inwestycji szacowany jest na 8-9 milionów złotych. W Starych Babicach, położonych nieopodal rodzinnego miasta „Lewego”, Leszna, powstały apartamenty o łącznej powierzchni użytkowej około 2 tys. metrów.

 

Zobacz też: Tych 5 rzeczy Robert Lewandowski zawdzięcza swojej żonie Annie! Bez niej nie osiągnąłby sukcesu?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?