Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd, main topic
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiemy, ile kosztują wszystkie auta Roberta Lewandowskiego! Ta kwota zwala z nóg

Damian Duda 21 maja 2017 16:15
Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd, main topic
Fot. Getty Images

 

O takich zarobkach jak piłkarze marzą miliony. Nie jest tajemnicą, że najlepsi sportowcy potrafią zarobić za jeden sezon nawet kilkanaście milionów euro! Te kwoty zwalają z nóg. Na niskie wynagrodzenie nie może narzekać Robert Lewandowski, który — według branżowych portali — za rok pracy w niemieckim klubie zarobia bagatela 15 milionów rocznie.

 

Przeczytaj też: Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

 

Mało kto może pozwolić sobie na takie „prezenty’’ jak Robert Lewandowski. Piłkarz uwielbia szybkie i wyjątkowo drogie auta. Fotoreporterzy przyłapali polskiego napastnika m.in. w Ferrari F12berlinetta za 1,25 miliona, Audi za 450 tysięcy złotych oraz w Porsche Cayenne za 500 tysięcy. Jak podaje serwis Pudelek.pl, łączna wartość samochodów Roberta Lewandowskiego to 3 i pół miliona złotych!

 

Porsche, samochód Roberta Lewandowskiego, Robert Lewandowski, samochody gwiazd
Fot. Getty Images

Inwestycje Roberta Lewandowskiego

Za namową swojego menedżera, Cezarego Kucharskiego, piłkarz stał się współudziałowcem w polskim funduszu VC Protos, który inwestuje w startupy. Kolejnym miejscem inwestycji Lewandowskiego jest Warszawa. Na Ochocie powstaje luksusowa klinika, w której będą rehabilitowani m.in. kontuzjowani sportowcy. W powstającym budynku znajdą się trzy sale operacyjne, a sprzęt, którym będą dysponować lekarze, nie będzie niczym ustępować temu, wykorzystywanemu w zachodnich klinikach.

 

W 2015 roku Lewandowski został współwłaścicielem w firmie LS Investments, która odpowiada nie tylko za budowę ośrodka medycznego, ale również za powstanie nowych budynków mieszkalnych w Warszawie. Na ulicy Figiel w Warszawie stanęły niedawno dwa bloki. Wartość działki, na której powstały nowe apartamenty, wyceniana jest na 2-3 milionów złotych. Natomiast koszt inwestycji szacowany jest na 8-9 milionów złotych. W Starych Babicach, położonych nieopodal rodzinnego miasta „Lewego”, Leszna, powstały apartamenty o łącznej powierzchni użytkowej około 2 tys. metrów.

 

Zobacz też: Tych 5 rzeczy Robert Lewandowski zawdzięcza swojej żonie Annie! Bez niej nie osiągnąłby sukcesu?

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.