Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski przeszedł operację w Monachium! Czy spędzi Święta w szpitalu?

Piłkarza wspierają żona i córka

Rafał Kowalski 22 grudnia 2019 17:25
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Temat operacji Roberta Lewandowskiego pojawia się w mediach już od dwóch miesięcy. Właśnie tyle potrzeba było, by znaleźć idealny termin do wykonania zabiegu usunięcia przepukliny pachwinowej. Ta przeszkadzała napastnikowi Bayernu Monachium w grze, jednak przez trwający sezon i eliminacje do EURO 2020, ukochany Anny Lewandowskiej chciał chwilę zaczekać z oddaniem się w ręce lekarzy. Dziś jest już po operacji. Jak się czuje?

Stan Roberta Lewandowskiego po operacji przepukliny pachwinowej

Według najnowszych informacji, Robert Lewandowski przebył operację wczoraj wieczorem zaraz po  kolejnym wygranym meczu. Piłkarz ma być wypisany z kliniki Marii Teresy w Monachium jeszcze przed Wigilią. „Robert Lewandowski wieczorem pomyślnie przeszedł operację na lewej pachwinie po wygranym 2:0 meczu z VfL Wolfsburg w Monachium. Zabieg przebiegł dobrze. Polski strzelec, który jest liderem strzelców Bundesligi z 19 bramkami, ma teraz przepisany kilkudniowy odpoczynek”, czytamy w oficjalnym oświadczeniu bawarskiego klubu.

Kolejną informacją jest ta, że na rehabilitację Roberta Lewandowskiego nie wystarczą dni, które zostały nam w 2019 roku. Mimo tego na kolejne zaplanowane obowiązki polski napastnik powinien zdążyć. „Proces rehabilitacji ma potrwać od 10 do 14 dni. 4 stycznia samolot z piłkarzami Bayernu odlatuje do Dauhy i wydaje się, że Robert Lewandowski znajdzie się w tym samolocie”, mówił dziennikarz Roman Kołtoń w Cafe Futbol.

Wszyscy wspieramy Roberta wierząc, że rehabilitacja przebiegnie bez komplikacji. Słowa otuchy skierowały do gwiazdora także jego żona i córka. Pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie Anny Lewandowskiej możemy przeczytać przesłanie od małej Klary. „Tata czekamy”, brzmi ono. Zobaczie urocze zdjęcie bliskich napastnika. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.