Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Lewandowski przejdzie poważną operację. Co dolega mężowi Anny Lewandowskiej?

Później czeka go intensywna rehabilitacja...

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2019 17:49
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jak podaje serwis SportoweFakty WP, Robert Lewandowski przejdzie poważną operację jeszcze przed końcem roku. Piłkarz ma w tym sezonie jeszcze dwa mecze do rozegrania - 18 grudnia i 21 grudnia. Po ostatnim meczu, Robert Lewandowski przejdzie operację, a później czeka go intensywna rehabilitacja. Co dolega mężowi Anny Lewandowskiej?

Robert Lewandowski - operacja

Robert Lewandowski zasługuje na miano jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie. Nie dziwi więc fakt, że UEFA nominowała Lewandowskiego do nagrody dla najlepszego zawodnika 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pomimo poważnej konkurencji, w postaci m.in. Leo Messiego, napastnik Bayernu nie pozostawił innym szans. To bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ o wygranej decydują kibice z całego świata. Warto dodać, że piłkarz ma ogromne wsparcie w swojej małżonce, która pomaga mu w trudnych chwilach, zawsze wiernie kibicuje i odpowiada także za jego dietę. Para niebawem po raz drugi zostanie rodzicami. 

Ania Lewandowska poinformowała właśnie na Instagramie, że już „połowa drogi za nimi”. Niebawem parę czeka jednak ciężki czas. Według serwisu SportoweFakty.wp.pl, Robert Lewandowski pod koniec grudnia przejdzie operację. Piłkarza czekają jeszcze z Bayernem dwa mecze - 18 grudnia z Freiburgiem i 21 grudnia z Wolfsburgiem. Po tych dwóch spotkaniach wszyscy piłkarze Bayernu udadzą się na krótki wypoczynek, ale Robert Lewandowski w tym czasie zamierza zadbać o swoje zdrowie.  

Mąż Ani Lewandowskiej przejdzie operację pachwiny. Jak piszą niemieccy dziennikarze, Robert Lewandowski już ustalił z lekarzami, że zabieg odbędzie się za kilka dni. Trener Hansi Flick dał piłkarzowi swobodę wyboru terminu. Jak mówi sam piłkarz w rozmowie z Kickerem: „Nie będzie to duży zabieg, ale będę musiał sobie zrobić dwa tygodnie przerwy”, wyznał. 

Wygląda na to, że czas świąt będzie dla niego dość intensywny. Życzymy mu dużo zdrowia!  

Anna i Robert Lewandowscy, JAMNIK
Fot. EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.