Fot. Instagram
VIVA! Tylko u nas

Dlaczego Robert Lewandowski nie chce być twarzą polskiej marki? Znamy odpowiedź

Marta Tomaszkiewicz 8 marca 2017 14:44
Fot. Instagram

Polska innowacyjną technologią stoi. Właśnie to miałby obwieszczać światu Robert Lewandowski, gdyby zgodził się na propozycję rządu PiS.

 

Jak informuje portal sportowefakty.pl, Ministerstwo Rozwoju, którym kieruje wicepremier Mateusz Morawiecki, zaproponowało piłkarzowi, by został twarzą polskiej delegacji na Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych. Impreza odbędzie się w kwietniu w Hanowerze.

 

Potwierdzam, że był pomysł zaproszenia pana Lewandowskiego” - powiedział Stanisław Krakowski z biura prasowego MR w rozmowie z Onetem. Po tym, jak Robert Lewandowski odrzucił ofertę rządu, Krakowski wyjaśnił, że chodziło jedynie o zaproszenie na targi, nie współpracę. „Jest to istotne wydarzenie, a Polska jako kraj partnerski w tym roku współorganizuje ceremonię otwarcia – powiedział.

 

Jaki był powód fiaska współpracy? Robert Lewandowski nie powiedział wprost, że „dobra zmiana” nie przypadła mu do gustu. Według doniesień prasowych piłkarz po prostu „nie ma czasu”.

 

Polecamy też: Kozidrak, Lewandowski, Janda... W co inwestują polskie gwiazdy? Sprawdź!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?