Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
URODZINY GWIAZD

Robert Lewandowski obchodzi 32. urodziny. Anna złożyła mu wyjątkowe życzenia!

To najpiękniejsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2020 10:04
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski obchodzi dziś urodziny! Jeden z najlepszych polskich sportowców kończy dzisiaj 32 lata. Żona piłkarza, Anna Lewandowska, złożyła mu na Instagramie wyjątkowe życzenia. Opublikowała nieznane dotąd wspólne fotografie! Poznajcie szczegóły.

Urodziny Roberta Lewandowskiego - życzenia Ani

Andrzej Saramonowicz w wywiadzie dla VIVY! zachwalał jego umiejętności mówiąc wprost: „Fenomen Roberta Lewandowskiego polega na tym, że jest znakomitym piłkarzem. Napastnikiem jednym z lepszych w Europie i pewnie na świecie. On potrafi takie rzeczy, które potrafi niewielu napastników na całym świecie. Czy jest showmanem? Nie, na pewno nie”. Ale Robert Lewandowski jest nie tylko świetnym sportowcem, ale i oddanym mężem oraz ojcem dwóch córek - Klary i Laury. 

Dziś piłkarz świętuje 32 urodziny. Z tej okazji jego ukochana żona złożyła mu za pośrednictwem Instagrama piękne życzenia: „Jesteś moim najlepszym przyjacielem, moją największą miłością. A teraz kochanie spełnij swoje największe MARZENIE SPORTOWE ... Już w tę niedzielę. Kochamy Cię @_rl9 ❤️ TĘSKNIMY” ,podpisała niepublikowane dotąd zdjęcia.

Nam pozostaje dołączyć do życzeń Ani Lewandowskiej i trzymać kciuki za spełnienie marzenia sportowca!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.