Lewandowski z misiem
O nim się mówi

Robert Lewandowski zdradził jak chce wychować swoje dziecko. Jakie wartości chce mu przekazać?

Weronika Kostyra 25 marca 2017 10:45
Lewandowski z misiem

Robert Lewandowski lada dzień spodziewa się pierwszego dziecka. Tuż przed meczem z Czarnogórą, podczas zgrupowania drużyny kadry narodowej, Marcin Meller zapytał go jak przygotowuje się do tej nowej życiowej roli i o to, jakim zamierza być ojcem. Czy wie już jak chce wychować dziecko i jakie wartości życiowe mu przekazać?

Zobacz także: Znamy termin porodu Anny Lewandowskiej! Czy spekulacje okażą się prawdziwe...?

Robert Lewandowski o wychowaniu dziecka

We fragmencie zapowiadającym wywiad widać, że dla piłkarza jest to bardzo emocjonujący temat. Robert Lewandowski jako rodzic chciałby przekazać potomkowi zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności, bo są to sprawy dla niego bardzo ważne.

Kapitan reprezentacji odpowiedział także na inne pytania. Wyznał m.in. czym jest dla niego sukces zawodowy. Cały wywiad zapowiada się bardzo ciekawie.

Cała rozmowa już jutro rano w programie Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Na Annę Lewandowską po raz kolejny spadła fala krytyki. Co zarzucają jej Internauci?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?