Lewandowski z misiem
O nim się mówi

Robert Lewandowski zdradził jak chce wychować swoje dziecko. Jakie wartości chce mu przekazać?

Weronika Kostyra 25 marca 2017 10:45
Lewandowski z misiem

Robert Lewandowski lada dzień spodziewa się pierwszego dziecka. Tuż przed meczem z Czarnogórą, podczas zgrupowania drużyny kadry narodowej, Marcin Meller zapytał go jak przygotowuje się do tej nowej życiowej roli i o to, jakim zamierza być ojcem. Czy wie już jak chce wychować dziecko i jakie wartości życiowe mu przekazać?

Zobacz także: Znamy termin porodu Anny Lewandowskiej! Czy spekulacje okażą się prawdziwe...?

Robert Lewandowski o wychowaniu dziecka

We fragmencie zapowiadającym wywiad widać, że dla piłkarza jest to bardzo emocjonujący temat. Robert Lewandowski jako rodzic chciałby przekazać potomkowi zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności, bo są to sprawy dla niego bardzo ważne.

Kapitan reprezentacji odpowiedział także na inne pytania. Wyznał m.in. czym jest dla niego sukces zawodowy. Cały wywiad zapowiada się bardzo ciekawie.

Cała rozmowa już jutro rano w programie Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Na Annę Lewandowską po raz kolejny spadła fala krytyki. Co zarzucają jej Internauci?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?