Lewandowski z misiem
O nim się mówi

Robert Lewandowski zdradził jak chce wychować swoje dziecko. Jakie wartości chce mu przekazać?

Weronika Kostyra 25 marca 2017 10:45
Lewandowski z misiem

Robert Lewandowski lada dzień spodziewa się pierwszego dziecka. Tuż przed meczem z Czarnogórą, podczas zgrupowania drużyny kadry narodowej, Marcin Meller zapytał go jak przygotowuje się do tej nowej życiowej roli i o to, jakim zamierza być ojcem. Czy wie już jak chce wychować dziecko i jakie wartości życiowe mu przekazać?

Zobacz także: Znamy termin porodu Anny Lewandowskiej! Czy spekulacje okażą się prawdziwe...?

Robert Lewandowski o wychowaniu dziecka

We fragmencie zapowiadającym wywiad widać, że dla piłkarza jest to bardzo emocjonujący temat. Robert Lewandowski jako rodzic chciałby przekazać potomkowi zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności, bo są to sprawy dla niego bardzo ważne.

Kapitan reprezentacji odpowiedział także na inne pytania. Wyznał m.in. czym jest dla niego sukces zawodowy. Cały wywiad zapowiada się bardzo ciekawie.

Cała rozmowa już jutro rano w programie Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Na Annę Lewandowską po raz kolejny spadła fala krytyki. Co zarzucają jej Internauci?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.