Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy planują powiększenie rodziny? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 28 czerwca 2017 19:00
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy zostali na początku maja 2017 r. po raz pierwszy rodzicami. Od tej pory trwa gorączka medialna: portale i magazyny donoszą o każdym kroku pary, zaś zdjęcia, które trenerka i piłkarz publikują w mediach społecznościowych lotem błyskawicy podbijają Internet. Nie inaczej jest teraz, gdy Robert Lewandowski wprost zasugerował, że z żoną będą starali się o kolejne dziecko!

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Polecamy też: Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

Robert Lewandowski o drugim dziecku 

W najnowszym wywiadzie w ramach kampanii reklamowej producenta telefonów kapitan reprezentacji Polski został zapytany przez fotografkę Martę Wojtal, co daje mu szczęście.


Robert Lewandowski zwierzył się, że „jeden z najszczęśliwszych momentów w jego życiu wydarzył się niedawno”, co jest oczywistą aluzją do narodzin Klary Lewandowskiej

Dalej padło pytanie o to, co jest na liście tego, co go uszczęśliwia. Odpowiedział bez wahania, że „jedzenie, zwycięstwa i bramki”! Złośliwi podkreślają, że zapomniał wymienić swojej żony.

Następne Marta Wojtal podkreśliła, że szczęście dają także „dzieciaki – w liczbie mnogie”. Odpowiedź piłkarza zaskakuje. „W liczbie mnogiej”, powtórzył za fotografką sportowiec i tajemniczo się uśmiechnął.

Czy to oznacza, że Anna i Robert Lewandowscy nie będą czekali zbyt długo z powiększeniem rodziny o kolejnych członków?

Polecamy też: Robert Lewandowski pokazał rozczulające zdjęcie z córką. Fani piłkarza nie kryją zachwytu, ale dopytują o...

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.