Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy planują powiększenie rodziny? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 28 czerwca 2017 19:00
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy zostali na początku maja 2017 r. po raz pierwszy rodzicami. Od tej pory trwa gorączka medialna: portale i magazyny donoszą o każdym kroku pary, zaś zdjęcia, które trenerka i piłkarz publikują w mediach społecznościowych lotem błyskawicy podbijają Internet. Nie inaczej jest teraz, gdy Robert Lewandowski wprost zasugerował, że z żoną będą starali się o kolejne dziecko!

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Polecamy też: Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

Robert Lewandowski o drugim dziecku 

W najnowszym wywiadzie w ramach kampanii reklamowej producenta telefonów kapitan reprezentacji Polski został zapytany przez fotografkę Martę Wojtal, co daje mu szczęście.


Robert Lewandowski zwierzył się, że „jeden z najszczęśliwszych momentów w jego życiu wydarzył się niedawno”, co jest oczywistą aluzją do narodzin Klary Lewandowskiej

Dalej padło pytanie o to, co jest na liście tego, co go uszczęśliwia. Odpowiedział bez wahania, że „jedzenie, zwycięstwa i bramki”! Złośliwi podkreślają, że zapomniał wymienić swojej żony.

Następne Marta Wojtal podkreśliła, że szczęście dają także „dzieciaki – w liczbie mnogie”. Odpowiedź piłkarza zaskakuje. „W liczbie mnogiej”, powtórzył za fotografką sportowiec i tajemniczo się uśmiechnął.

Czy to oznacza, że Anna i Robert Lewandowscy nie będą czekali zbyt długo z powiększeniem rodziny o kolejnych członków?

Polecamy też: Robert Lewandowski pokazał rozczulające zdjęcie z córką. Fani piłkarza nie kryją zachwytu, ale dopytują o...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.