Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy planują powiększenie rodziny? Słowa piłkarza nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 28 czerwca 2017 19:00
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy zostali na początku maja 2017 r. po raz pierwszy rodzicami. Od tej pory trwa gorączka medialna: portale i magazyny donoszą o każdym kroku pary, zaś zdjęcia, które trenerka i piłkarz publikują w mediach społecznościowych lotem błyskawicy podbijają Internet. Nie inaczej jest teraz, gdy Robert Lewandowski wprost zasugerował, że z żoną będą starali się o kolejne dziecko!

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Polecamy też: Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

Robert Lewandowski o drugim dziecku 

W najnowszym wywiadzie w ramach kampanii reklamowej producenta telefonów kapitan reprezentacji Polski został zapytany przez fotografkę Martę Wojtal, co daje mu szczęście.


Robert Lewandowski zwierzył się, że „jeden z najszczęśliwszych momentów w jego życiu wydarzył się niedawno”, co jest oczywistą aluzją do narodzin Klary Lewandowskiej

Dalej padło pytanie o to, co jest na liście tego, co go uszczęśliwia. Odpowiedział bez wahania, że „jedzenie, zwycięstwa i bramki”! Złośliwi podkreślają, że zapomniał wymienić swojej żony.

Następne Marta Wojtal podkreśliła, że szczęście dają także „dzieciaki – w liczbie mnogie”. Odpowiedź piłkarza zaskakuje. „W liczbie mnogiej”, powtórzył za fotografką sportowiec i tajemniczo się uśmiechnął.

Czy to oznacza, że Anna i Robert Lewandowscy nie będą czekali zbyt długo z powiększeniem rodziny o kolejnych członków?

Polecamy też: Robert Lewandowski pokazał rozczulające zdjęcie z córką. Fani piłkarza nie kryją zachwytu, ale dopytują o...

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.