Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News
ZE ŚWIATA SPORTU

Robert Lewandowski nie zagrał w meczu z Irlandią. Ale bramka i tak padła! 

Jaki był wynik meczu?

Monika Katarzyna Krupska 11 września 2018 22:57
Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

We wtorek wieczorem polska reprezentacja rozegrała towarzyski mecz z Irlandią we Wrocławiu. Drużyna nie popisała się. Ale całe szczęście udało im się nie przegrać meczu. Jednak „bohaterem” meczu  nie został Robert Lewandowski... 

Robert Lewandowski nie zagrał w meczu 

Robert Lewandowski dla Biało-Czerwonych gra już od 10 lat! Piłkarz we wrześniu pochwalił się okrągłą rocznicą. Fani szybko obliczyli, że kolejny mecz będzie setny dla kapitana drużyny! Tak się jednak nie stało, bo nowy trener reprezentacji Jerzy Brzęczek nie wpuścił „Lewego” na murawę. Polakom gra nie szła najlepiej. Po bramce w 53. minucie Aidena O'Briena wydawało się, że przegramy... 

Całe szczęście w 87. minucie uratował nas Mateusz Klich. 28-latek na co dzień jest zawodnikiem klubu Leeds United. „Dziś byliśmy blisko tego, aby tę bramkę strzelić. I w końcu się udało”, powiedział po spotkaniu Marcin Kamiński. I dodał, że reprezentacja „docisnęła” w ostatnich 20 minutach. 

Mniej optymistycznie o meczu wypowiedział się Wojciech Szczęsny, który nie obronił bramki. „Żadna z drużyn nie zasłużyła sobie na to aby to spotkanie wygrać”, powiedział Szczęsny. I dodał, że wnioski zostaną wyciągnięte. „Wszystkiego nie można obronić, zdarza się”, zakończył. 

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Jak myślicie, czemu Robert Lewandowski nie wszedł na boisko?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bend it like... 😝⚽️ #whatastrike

Post udostępniony przez Mateusz Klich (@cli5hy)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New season, new hopes, new goals. Now it's time for hard work to make it happen. ✊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.