Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, wakacje gwiazd
Fot. Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, wakacje gwiazd
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Lewandowski na uroczym zdjęciu z córeczką!

Klara to mała księżniczka tatusia

Olga Figaszewska 22 maja 2019 12:56
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, wakacje gwiazd
Fot. Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, wakacje gwiazd

Ostatnie dni były dla niego emocjonujące.  Robert Lewandowski miał powody do świętowania. Bayern Monachium zdobył Mistrzostwo Niemiec, a polski piłkarz po raz czwarty sięgnął po tytuł króla strzelców Bundesligi. Radości nie było końca! Teraz przyszła pora na powrót do rzeczywistości. Robert Lewandowski w końcu może poświęcić więcej czasu swojej ukochanej zonie i córeczce. Klara dzielnie kibicowała tacie w trakcie meczu. Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się nawet nagranie, na którym córeczka pary śpiewa: . „Tata gol, tata gol”.

Robert Lewandowski na wspólnym zdjęciu z córeczką

Teraz na profilu Roberta Lewandowskiego pojawiło się urocze zdjęcie, na którym pozuje z córeczką. Klara zasnęła w objęciach taty. Kapitan polskiej reprezentacji w piłkę nożną opatrzył je podpisem: „Mała księżniczka tatusia. P.S. Nie mogę się tera nawet ruszyć”.

„To jest prawdziwe love ❤️❤️❤️❤️❤️❤️”, „Tak trzymaj @_rl9 💪💪💪 najlepsze to wolny czas z rodziną :))pozdrowienia dla was.”, „Jaka ona jest słodka, no niestety takie uroki bycia rodzicem 😊❤😀”, opowiadają mu w komentarzach.

Zobaczcie je sami! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Daddy's little Princess👶😴☺️ P.S. I can't even move right now😀 #familytime

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Tak Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska świętowali drugie urodziny dziewczynki
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @_rl9

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?