Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski ma kłopoty ze zdrowiem. „Trudno ocenić, jak długa przerwa go czeka”

Piłkarz musi poddać się operacji

Redakcja VIVA! 4 listopada 2019 09:49
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Nic w tym dziwnego, ponieważ ciężko trenuje, a na boisku za każdym razem daje z siebie wszystko. Jak informuje Przegląd Sportowy, sportowiec nadwerężył przez to zdrowie. Zdecydował się na operację, dzięki której powróci do swojej najlepszej formy, jednak po zabiegu nie będzie mógł grać. Jak długo to potrwa?

Robert Lewandowski przejdzie operację pachwin

Dziennikarze Przeglądu Sportowego ujawniają, że Robert Lewandowski musi poddać się operacji przepukliny pachwinowej. Schorzenie to najczęściej jest wynikiem nadmiernego wysiłku lub przebytego urazu. Rozwija się powoli, ale często objawia się poczuciem dyskomfortu lub bólem.

„Decyzja odnośnie zabiegu nie została jeszcze podjęta, wszystko ma się rozstrzygnąć w najbliższych dniach”, powiedział Tomasz Zawiślak w rozmowie z portalem eurosport.pl. „Trudno ocenić, jak długa przerwa go czeka”.

Robert w najbliższych dniach podejmie decyzję odnośnie terminu”, dodał przyjaciel sportowca. Media donoszą, że piłkarz bierze pod uwagę dwie daty – koniec listopada lub grudnia.

Kibice są zaniepokojeni stanem zdrowia Roberta Lewandowskiego. Przejmują się również faktem, że po operacji nie będzie mógł grać przez kilka tygodni. Polacy już awansowali na Euro 2020, ale Bayern Monachium radzi sobie zdecydowanie gorzej. Nieobecność napastnika, który zdobył w tym roku 38 bramek, może tylko pogorszyć sytuację niemieckiego klubu. 

Robert Lewandowski
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…