Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski ma kłopoty ze zdrowiem. „Trudno ocenić, jak długa przerwa go czeka”

Piłkarz musi poddać się operacji

Redakcja VIVA! 4 listopada 2019 09:49
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Nic w tym dziwnego, ponieważ ciężko trenuje, a na boisku za każdym razem daje z siebie wszystko. Jak informuje Przegląd Sportowy, sportowiec nadwerężył przez to zdrowie. Zdecydował się na operację, dzięki której powróci do swojej najlepszej formy, jednak po zabiegu nie będzie mógł grać. Jak długo to potrwa?

Robert Lewandowski przejdzie operację pachwin

Dziennikarze Przeglądu Sportowego ujawniają, że Robert Lewandowski musi poddać się operacji przepukliny pachwinowej. Schorzenie to najczęściej jest wynikiem nadmiernego wysiłku lub przebytego urazu. Rozwija się powoli, ale często objawia się poczuciem dyskomfortu lub bólem.

„Decyzja odnośnie zabiegu nie została jeszcze podjęta, wszystko ma się rozstrzygnąć w najbliższych dniach”, powiedział Tomasz Zawiślak w rozmowie z portalem eurosport.pl. „Trudno ocenić, jak długa przerwa go czeka”.

Robert w najbliższych dniach podejmie decyzję odnośnie terminu”, dodał przyjaciel sportowca. Media donoszą, że piłkarz bierze pod uwagę dwie daty – koniec listopada lub grudnia.

Kibice są zaniepokojeni stanem zdrowia Roberta Lewandowskiego. Przejmują się również faktem, że po operacji nie będzie mógł grać przez kilka tygodni. Polacy już awansowali na Euro 2020, ale Bayern Monachium radzi sobie zdecydowanie gorzej. Nieobecność napastnika, który zdobył w tym roku 38 bramek, może tylko pogorszyć sytuację niemieckiego klubu. 

Robert Lewandowski
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.