Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Robert Lewandowski: „Gdyby nie Ania, nie byłbym w miejscu, w którym jestem’’

Damian Duda 20 listopada 2017 09:00
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Robert Lewandowski niechętnie udziela wywiadów. Piłkarz po raz pierwszy zdecydował się na rozmowę, w trakcie której opowiedział nie tylko o tym, jak wiele zawdzięcza swojej żonie, Annie, ale również o tym, jak zmieniła go kilkumiesięczna córeczka Klara.

 

Zobacz też: Akcja marketingowa, kaprys czy chęć zmiany? TYLKO U NAS stylistka fryzur Maryla Duda zdradza sekret spektakularnej metamorfozy Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski o Ani Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy nie kryją, że uczucie, które ich połączyło, jest czymś niezwykłym. Piłkarz oraz jego żona, mimo licznych obowiązków, znajdują czas dla siebie i jak tylko mogą, pielęgnują swój związek. W wywiadzie, którego udzielił zawodnik Bayernu Monachium, Lewandowski pokazał, jak bardzo jest wdzięczny swojej żonie za wsparcie, które mu okazuje.

 

Gdyby nie Ania, nie byłbym w miejscu, w którym jestem. Nie przeskoczyłbym pewnej granicy. Może pozostałbym piłkarskim rzemieślnikiem. Dzięki żonie zobaczyłem, że mogę więcej trenować, bardziej intensywnie, że stać mnie na lepsze wyniki i że mogę stać się lepszym zawodnikiem’’, wyznał Lewandowski.

 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski o ojcostwie

Nie zdawał sobie sprawy, że bycie rodzicem wywróci jego życie do góry nogami. Co zmieniła w Robercie Lewandowskim córka Klara? „Trzydziestka zaraz będzie na karku. Myślę, że dużo zmienia ojcostwo. Nie ma co ukrywać - wcześniej, jak słuchałem opowieści kolegów, jakie to uczucie mieć dziecko, to chyba za bardzo nie rozumiałem, o co chodzi - tłumaczy. Cieszyłem się, że mi to opowiadają, cieszyłem się ich szczęściem, ale o wszystkim przekonałem się dopiero, gdy Klara przyszła na świat. Kiedy rodzi się dziecko, pojawia się ktoś, kto może cię zmienić, chociaż sam tego nie będziesz wiedział. Ja już to zauważyłem. Ostatnio dostałem pytanie, co we mnie zmieniła Klara. Otworzyła mnie na świat, na rzeczy, których wcześniej nie widziałem’’, powiedział piłkarz w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty WP .

Robert Lewandowski o wychowaniu córki

Jak się okazuje, piłkarz jest bardzo zaangażowany w wychowanie kilkumiesięcznej Klary. „Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, że jestem tatą, który czegoś przy swoim dziecku nie potrafiłby zrobić. To wynika z tego, kim jestem. Nie ma możliwości, że nie potrafię zmienić pieluchy, przygotować jedzenia, albo sprawić, że mała zaśnie. Oczywiście mógłbym powiedzieć Ani, że nie dam rady. Ale o tym mówiłem wcześniej — ja nie mówię, że nie dam rady. Źle bym się z tym czuł. Nie lubię czegoś nie wiedzieć, szczególnie jeśli chodzi o moje dziecko. Kiedy Ania przestanie karmić, chcę mieć możliwość zostania z Klarą sam na weekend. To też jest fajne, nawet teraz, kiedy czasem mamy tylko siebie na kilka godzin. To jest wspólny czas, nikt go nam nie zabierze. Czekam na takie chwile i cieszę się z nich’’, podkreślił zawodnik Bayernu Monachium.

 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Przeczytaj też: Beyoncé, Donatan, Britney Spears, a może disco polo? Sprawdźcie, jakiej muzyki słuchają Anna i Robert Lewandowscy!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.