Robbie Williams
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Robbie Williams jest poważnie chory! „To jest w głowie i czasem chce mnie zabić’’

U muzyka wykryto nieprawidłowości w funkcjonowaniu mózgu...

Damian Duda 1 marca 2018 17:00
Robbie Williams
Fot. East News

Robbie William po raz pierwszy przyznał się do poważnej choroby! Artysta, którego muzykę pokochały miliony słuchaczy na całym świecie, w rozmowie z dziennikarzami podzielił się tą smutną informacją. Walkę z chorobą nazywa „rollercoasterem’’. I nie ukrywa, że obawia się o własne życie! 

Robbie Williams jest poważnie chory 

Kiedy we wrześniu ubiegłego roku 44-letni muzyk odwołał trasę koncertową, nikt nie spodziewał się, że sprawa będzie na tyle poważna. Powodem były złe wyniki badań, które wykazały, że w mózgu piosenkarza znaleziono niebezpieczną anomalię.

„Czułem drętwienie ręki, nie mogłem opanować drżenia z boku moich ust. Nie mogłem oddychać i miałem bóle głowy’’, powiedział muzyk w jednym z wywiadów. W jego mózgu gwiazdora znaleziono krew! Jednak pierwszy raz zauważył, że coś jest nie tak, kiedy miał 19 lat. „Wtedy brałem leki, nie stroniłem od narkotyków’’, wspomina artysta. 

„Mam chorobę, która chce mnie zabić i jest w mojej głowie, więc muszę się przed tym uchronić’’, powiedział w rozmowie z The Sun. Jednak jego codzienność jest pełna skrajności. „Czasami to wszystko mnie przytłacza. Innym razem żyję w rozkoszy i jest cudownie’’, powiedział muzyk. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.