Dom Joanny Przetakiewicz
Fot. Piotr Stokłosa
O TYM JEST GŁOŚNO

Rinke Rooyens publicznie wyznał miłość Joannie Przetakiewicz!

To pierwsza tak odważna deklaracja producenta

Rafał Kowalski 5 września 2018 08:29
Dom Joanny Przetakiewicz
Fot. Piotr Stokłosa

Pierwsze informacje na temat tego, że Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz są razem pojawiły się w mediach jeszcze w maju. Para długo kazała jednak czekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji. Pierwszy raz publicznie, nie kryjąc się z czułymi gestami, zakochani pokazali się kilka dni temu na imprezie magazynu Vogue. Z kolei teraz przyszedł czas na poważną deklarację ze strony producenta…

Rinke Rooyens o Joannie Przetakiewicz

To odważne wyznanie miało miejsce podczas ostatniego wywiadu gwiazdora z Onetem. Zanim jednak do niego doszło, Rooyens zapowiedział, że nie będzie wdawał się w szczegóły swojego pozazawodowego życia. „Chętnie porozmawiam z dziennikarzami o mojej pracy. Ale oni zbyt mało o tym piszą. To, co robię prywatnie, pozostaje moją sprawą”, usłyszała dziennikarka.

Pod koniec rozmowy, producent otworzył się jednak trochę bardziej. „ Dbam, aby życiu robić to, co mnie inspiruje, co przynosi szczęście… Bardzo ważne jest teraz także to, że pierwszy raz w dojrzałym życiu jestem szczęśliwie zakochany. Spełnienie uczuciowe przynosi mi duży spokój”, wyjawił Rooyens.

Okazuje się, że Joanna Przetakiewicz spotyka się z innym Rinke, niż tym, którym producent był jeszcze kilka lat temu. Gwiazdor przyznaje, że bardzo się zmienił. Dzięki prowadzeniu programu Rinke. Na krawędzi, w którym pomaga bezdomnym, uspokoił się. „To była autoterapia. Miałem dzięki temu sporo refleksji na temat mojego nie zawsze kolorowego życia. Spotkałem ludzi, którzy czują się totalnie niepotrzebni. Czy to rzeczywiście zawsze ich wybór? Nie. Chyba tylko jednego takiego człowieka poznałem. Spędził ponad 10 lat pod ziemią, w kanałach. A innym tak się ułożyło życie, że zostali bez dachu nad głową. Oni czuli, że rozmawiają z kimś, kto sporo przeżył. Nie krytykowałem ich. Nie ukrywałem przed nimi trudnych momentów czy problemów z mojego życia, jak choroba alkoholowa, z którą się zmagałem. Mówiłem: „OK, akceptuję twoje błędy, ale teraz spróbujmy coś zmienić, naprawić. Nie poddawaj się, a ja podam ci rękę””, czytamy w wywiadzie dla Onetu.

Jesteśmy pewni, że Joanna i Rinke są szczęśliwi i mogą na sobie polegać. A czy zdecydują się jeszcze głośniej opowiedzieć o swojej miłości? To ma chyba drugorzędne znaczenie. Życzymy im spełnienia wszystkich planów.  

Joanna Przetakiewicz
Fot. Cameron Krone

Rinke Rooyens
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.