Ricky Martin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ricky Martin po raz trzeci został ojcem! Chłopiec czy dziewczynka?

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 1 stycznia 2019 09:26
Ricky Martin
Fot. East News

Ricky Martin został ojcem! Partner muzyka podzielił się 31 grudnia 2018 roku wspaniałą wiadomością. Zaledwie pół godziny przed północą na profilu na Instagramie Jwana Yosefa pojawiła się wyjątkowo wzruszająca fotografia. W ten sposób para poinformowała, że została rodzicami. Poznajcie szczegóły!

Ricky Martin został ojcem. Dziewczynka czy chłopiec?

W ostatnich minutach 2018 roku Jwan Yosef, mąż Ricky'ego Martina, podzielił się z internautami wspaniałą wiadomością. Para została rodzicami! Na Instagramie zaledwie pół godziny przed północą na Instagramie Jwana Yosefa pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. W ten sposób para poinformowała, że ich rodzina się powiększyła! Jwan Yosef i Ricky Martin zostali rodzicami dziewczynki, której dano na imię Lucia. 

Fotografię malutkiej dziewczynki opatrzono opisem: „Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki. To był dla nas niezwykle specjalny czas i nie możemy się doczekać drogi, którą pokonamy z tą maleńką osóbką. Obaj jej piękni bracia, oraz ja i Ricky zakochaliśmy się w Lucii niemal od razu!”, czytamy na profilu Jwana Yosefa. „Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy zacząć nowy 2019 rok od najlepszego prezentu, jaki mogliśmy otrzymać, od daru życia”, podpisał zdjęcie Ricky Martin.

Przypomnijmy, że w sierpniu 2008 roku Ricky Martin został ojcem bliźniaków: Matteo i Valentino, które urodziła mu surogatka. Ten rok jest dla niego o tyle wyjątkowy, że artysta stanął na ślubnym kobiercu. Jego mężem został malarz, Jwan Yosef. Teraz zakochani zostali rodzicami. Pozostaje nam więc serdecznie pogratulować!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.