Richard Gere zostanie ojcem
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

69-letni Richard Gere zostanie ojcem?!

Aktor niedawno powtórnie się ożenił...

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2018 14:00
Richard Gere zostanie ojcem
Fot. East News

Richard Gere przez całe życie był amantem nie tylko w filmach. Ma na koncie związki z między innymi Dianą Ross, Julią Roberts, Umą Thurman, Barbrą Streisand czy Priscillą Presley. Żonaty był trzy razy z Cindy Crawford, modelką Carey Lowell, a obecnie od kwietnia z hiszpanką, Alejandrą Silvą. Doczekał się jednak tylko jednego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce niemal 69-letni aktor znowu zostanie ojcem!

Richard Gere zostanie ojcem po raz drugi

Cztery miesiące po ślubie media nie mają wątpliwości – młodsza od niego o 33 lata żona aktora jest w ciąży. Jako pierwszy poinformował o tym hiszpański magazyn ABC, chociaż sama para nie potwierdziła tych wieści. Oboje mają już dzieci z poprzednich związków. Aktor ma 18-letniego syna Homera z małżeństwa z Carey Lowell. Natomiast Alejandra – pięcioletniego syna Alberta, którego wychowuje teraz z obecnym mężem. Richard Gere nie ma wątpliwości, że jego wybranka jest wspaniałą matką: „Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Jak mógłbym nie być. Jestem mężem pięknej kobiety, która jest inteligentna, wrażliwa, zaangażowana w pomaganie ludziom, a dodatkowo jest zabawna i cierpliwa. Jest też świetnym kucharzem i robi najlepsze sałatki na świecie! Alejandra medytuje, jest wegetarianką, wspaniałą matką, ma dotyk anioła”, powiedział w rozmowie z magazynem Hello.

Wątpliwości internautów budzi jedynie wiek ojca. Za kilka tygodni Richard Gere skończy 69 lat. Dziecko osiągnie pełnoletność w USA, kiedy aktor będzie miał 90 lat… Mimo wszystko nie jest najstarszym ojcem znanym w show-biznesie. Rekord należy do Micka Jaggera, który w wieku 73 lat powitał na świecie ósme dziecko… 

Richard Gere
Fot. EastNews

Richard Gere wziął ślub,  Alejandra Silva
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?