Richard Gere i Alejandra Silva
Fot. Instagram @alejandragere
Z ŻYCIA GWIAZD

Richard Gere został po raz drugi tatą! Kilka miesięcy przed 70. urodzinami...

Aktor od czterech lat jest w związku z 35-letnią Alejandrą

Rafał Kowalski 12 lutego 2019 09:55
Richard Gere i Alejandra Silva
Fot. Instagram @alejandragere

Jan Englert w wieku 57 lat, Marek Kondrat jako 67-latek czy Mick Jagger kiedy kończył aż 73 lata. Ci znani panowie zostali ojcami w późnym wieku. Kilka dni temu do tego znakomitego grona dołączył Richard Gere! Aktor, który w sierpniu skończy 70. urodziny, drugi raz w życiu powitał na świecie swoje dziecko. Wiadomo, już jakiej jest płci…

Drugie dziecko Richarda Gere’a

Do tej pory aktor znany między innymi z roli w Pretty Woman był dwukrotnie żonaty. Ale ani małżeństwo z Cindy Crawford, ani z Carey Lowell nie przetrwały próby czasu. Od czterech lat Richard Gere jest w związku z 35-letnią Alejandrą Silvą. Hiszpańska aktywistka rok temu została żoną aktora, a kilka dni temu… mamą ich dziecka!

Jak podają światowe media na świat przyszedł zdrowy chłopiec. Do porodu doszło w jednej z klinik Nowego Jorku. Rodzice nie pochwalili się jeszcze oficjalnie tą informacją. Nieznane jest także jeszcze imię noworodka. Równie długo w tajemnicy trzymana była ciąża ukochanej Gere’a. Fani pary dowiedzieli się o niej dopiero we wrześniu, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Dalajlama dotykał powiększonego brzuszka Alejandry.

Richard Gere był wtedy bardzo podekscytowany i nie ukrywał, że rola taty maluszka bardzo go cieszy. Ostatni raz noworodkiem gwiazdor zajmował się 18 lat temu – dokładnie tyle ma jego pierwszy syn Homer James. „Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Jak mogłoby być inaczej? Jestem mężem pięknej, zabawnej i wrażliwej kobiety, która pomaga ludziom i jest wspaniałą matką”, mówił Gere w rozmowie z magazynem Hola!.

Rodzicom, których czeka teraz dużo pracy, ale i niezapomnianych chwil, życzymy mnóstwo szczęścia i wytrwałości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alejandra Gere (@alejandragere)

Richard Gere wziął ślub,  Alejandra Silva
Fot. East News

Richard Gere, Złote Globy 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?