Richard Gere i Alejandra Silva
Fot. Instagram @alejandragere
Z ŻYCIA GWIAZD

Richard Gere został po raz drugi tatą! Kilka miesięcy przed 70. urodzinami...

Aktor od czterech lat jest w związku z 35-letnią Alejandrą

Rafał Kowalski 12 lutego 2019 09:55
Richard Gere i Alejandra Silva
Fot. Instagram @alejandragere

Jan Englert w wieku 57 lat, Marek Kondrat jako 67-latek czy Mick Jagger kiedy kończył aż 73 lata. Ci znani panowie zostali ojcami w późnym wieku. Kilka dni temu do tego znakomitego grona dołączył Richard Gere! Aktor, który w sierpniu skończy 70. urodziny, drugi raz w życiu powitał na świecie swoje dziecko. Wiadomo, już jakiej jest płci…

Drugie dziecko Richarda Gere’a

Do tej pory aktor znany między innymi z roli w Pretty Woman był dwukrotnie żonaty. Ale ani małżeństwo z Cindy Crawford, ani z Carey Lowell nie przetrwały próby czasu. Od czterech lat Richard Gere jest w związku z 35-letnią Alejandrą Silvą. Hiszpańska aktywistka rok temu została żoną aktora, a kilka dni temu… mamą ich dziecka!

Jak podają światowe media na świat przyszedł zdrowy chłopiec. Do porodu doszło w jednej z klinik Nowego Jorku. Rodzice nie pochwalili się jeszcze oficjalnie tą informacją. Nieznane jest także jeszcze imię noworodka. Równie długo w tajemnicy trzymana była ciąża ukochanej Gere’a. Fani pary dowiedzieli się o niej dopiero we wrześniu, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Dalajlama dotykał powiększonego brzuszka Alejandry.

Richard Gere był wtedy bardzo podekscytowany i nie ukrywał, że rola taty maluszka bardzo go cieszy. Ostatni raz noworodkiem gwiazdor zajmował się 18 lat temu – dokładnie tyle ma jego pierwszy syn Homer James. „Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Jak mogłoby być inaczej? Jestem mężem pięknej, zabawnej i wrażliwej kobiety, która pomaga ludziom i jest wspaniałą matką”, mówił Gere w rozmowie z magazynem Hola!.

Rodzicom, których czeka teraz dużo pracy, ale i niezapomnianych chwil, życzymy mnóstwo szczęścia i wytrwałości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alejandra Gere (@alejandragere)

Richard Gere wziął ślub,  Alejandra Silva
Fot. East News

Richard Gere, Złote Globy 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.