piłkarz Dawid Kownacki zostanie ojcem
Fot. Instagram @dkownacki9
O TYM JEST GŁOŚNO

Reprezentant Polski w piłce nożnej, Dawid Kownacki został ojcem!

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Kostyra 5 kwietnia 2019 21:06
piłkarz Dawid Kownacki zostanie ojcem
Fot. Instagram @dkownacki9

Dawid Kownacki został ojcem! 22-letni piłkarz, reprezentant Polski w piłce nożnej, pokazał zdjęcie swojej partnerki z nowo narodzonym maluszkiem. Para doczekała się córeczki. Jak dali jej na imię?

Dawid Kownacki został ojcem

W grudniu kolega z boiska Roberta Lewandowskiego, po strzeleniu gola dla swojej drużyny Sampdoria Genua, zrobił „cieszynkę”, ogłaszając, że wkrótce zostanie ojcem! Jednocześnie zapewnił zwycięstwo swojej drużynie. Ogłosił w ten sposób, razem z ukochaną Aleksandrą spodziewają się dziecka. Ich córeczka właśnie przyszła na świat. „Najpiękniejszy dzień w moim życiu. Lena jest już z Nami. Mamusia była bardzo dzielna”, napisał na swoim Instagramie.

Kim jest Dawid Kownacki?

Piłkarz urodził się 14 marca 1997 roku w Gorzowie Wielkopolskim. W 2014 został nominowany jako „Odkrycie sezonu”. Trzy lata później podpisał kontrakt z włoskim klubem Sampdoria. W polskiej reprezentacji grał najpierw w szczeblu do 17 lat. Do reprezentacji został powołany 4 czerwca 2015 roku na eliminacyjny mecz z Gruzją oraz towarzyski z Grecją.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Dawid Kownacki i Robert Lewandowski
Fot. AFP/EAST NEWS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.