Reni Jusis, Tomasz Makowiecki
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM JEST GŁOŚNO!

A jednak! Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się!

Wyznaczono już termin rozprawy!

Olga Figaszewska 14 lutego 2019 12:10
Reni Jusis, Tomasz Makowiecki
Fot. TRICOLORS/East News

Od pewnego czasu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o rozstaniu pary.  Niestety okazały się być prawdziwe… Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się.

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się

Pobrali się w 2008 roku. Reni Jusis i Tomasz Makowiecki tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Unikali medialnego szumu i chronili prywatność swojej rodziny. Reni Jusis zniknęła na długie lata, poświęciła się rodzinie, dzieciom - Gai i Teofilowi i mężowi. W pewnym momencie zatęskniła za muzyką i publicznością.

Niedawno pudelek.pl informował o tym, że para kilka miesięcy temu podjęła decyzję o rozwodzie. Podobno od pół roku już ze sobą nie mieszkają, ale utrzymują przyjacielskie relacje. Jak donosi dziennik Fakt, pierwszy kryzys w związku pary nadszedł w 2016 roku, kiedy Reni Jusis postanowiła wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim.

„Tomkowi się to nie podobało. Chciał ją mieć cały czas w domu. Ona zaś uważała, że skoro na lata mogła rzucić karierę i zajmować się domem, by on mógł śpiewać, to teraz role powinny się odwrócić. Z czasem kłótnie nasiliły się tak bardzo, że rozwód okazał się jedynym rozwiązaniem”, informował znajomy pary.

Okazuje się, że małżeństwo pary przejdzie w wkrótce do historii. Dziennikarzom Faktu udał się uzyskać informację od rzecznika prasowego ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku.

„Sprawę o rozwód Renaty Makowieckiej – Jusis przeciwko Tomaszowi Makowieckiemu wyznaczono na dzień 9 maja 2019 roku ”, podaje pan Łukasz Zioła. 

Reni i Tomek pobrali się w 2008 roku

Reni Jusis i Tomek Makowiecki ślub
Fot. ADAM NOCON/East News

Reni Jusis, Tomek Makowiecki
Fot. AKPA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.